خبرهای مهم سردار تنگسیری از موشک‌ها و شناورهای جدید سپاه

کدخبر: 390711
اقتصاد نیوز : فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه چهارمین الحاق را در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهیم کرد، گفت: افتخار می‌کنیم که در نیروی سپاه، مجموعه‌ای از موشک‌ها و شناورها را الحمدالله می‌سازیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، سردار علیرضا تنگسیری از چهارمین الحاقات جدید به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران خبرداد و گفت: چهارمین الحاق را در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهیم کرد؛ اخبارش را هم خواهید شنید و مفصل در این رابطه صحبت می‌کنم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه افتخار داریم تجهیزات ما در جمهوری اسلامی به ویژه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، داخلی است، اضافه کرد: باز هم افتخار می‌کنیم که در نیروی دریایی سپاه، مجموعه‌ای از موشک‌ها و شناورها را الحمدالله می‌سازیم.

تنگسیری با اشاره به نقش وزارت «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» در بومی سازی محصولات دفاعی و نیروهای مسلح، تصریح کرد: وزارت دفاع با بالندگی تمام تجهیزات مورد نیاز ما را تأمین می‌کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: هرچه قدر ما را در شیوه قهری - به قول خودشان - قرار می‌دهند، ما بالنده‌تر می‌شویم؛ والله اینطوری است، والله قسم جلاله است که اینطوری است.

خبرهای مهم فرمانده نیروی دریایی سپاه از موشک‌ها و شناورهای جدید

تنگسیری ادامه داد: خیال می‌کنند با تحریم و تهدید کردن یک ایرانی، آن عقب‌نشینی می‌کند، اصلا اینطور نیست. بالاترین سرمایه انسان جان انسان است و بالاتر از این نیست؛ ما هیچ ترسی نداریم که جان‌مان را در این راه بدهیم، انسان وقتی جانش را برای یک کار و یک مرامی فدا می‌کند، این کار بالاترین است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: بدانید هرچه قدر با ما دشمنی کنند و روزبه‌روز این دشمنی‌ها بیشتر بشود، خداوند عنایت بیشتری به ما می‌کند و ما پیروز می‌شویم.

سردار تنگسیری ادامه داد: خدا قرآن کریم در مورد آدم‌های احمقی که روزبه‌روز به مسلمان فشار می‌آورند، می‌فرماید: «لَن یَضُرّوکُم إِلّا أَذًی» (آنها [= اهل کتاب، مخصوصا» یهود] هرگز نمی‌توانند به شما زیان برسانند، جز آزارهای مختصر - بخشی از آیه ۱۱۱سورۀ مبارکۀ آل عمران). وقتی خداوند اینطور می‌فرماید، این‌ها دیگر  چه کسی هستند.
 
وی با بیان اینکه قطعاً قلب دشمنا با ما صاف نمی‌شود، افزود: رژیم صهیونیستی و رژیم آمریکا قطعاً از ما راضی نمی‌شوند و این مرام و راهبرد قرآن است، خداوند در قرآن کریم می‌فرماید «وَلَنْ تَرْضَیٰ عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَیٰ حَتَّیٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ» (هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد مگر آنکه پیروی از آیین آن‌ها کنی - بخشی از آیه ۱۲۰ سورۀ مبارکۀ آل عمران). ما از ملت آن‌ها تبعیت نمی‌کنیم. «فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا» (پس همان‌گونه که فرمان یافته‌ای، استقامت کن - بخشی از آیۀ ۱۱۲ سورۀ مبارکۀ هود). این فرمانی بود که خداوند به پیامبر داد و ما هم تابع پیامبر (ص) هستیم و این فرمان شامل  حال ما هم می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما باید با توکل به خدا محکم بایستیم و با توکل به خداوند ان‌شاءالله ما پیروزیم.

تیتر یک
  • کاهش گسترده دامنه نوسان قیمت دلار متشکل

    اقتصادنیوز: امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۰عرضه یورو متشکل که در هفته‌های اخیر بسیار پایین بود، رشد کرد و بالای متوسط ۶۴ روز کاری…

از دست ندهید
بلیط هواپیما