برنامه ریزی ترامپ برای انتقام گیری!

کدخبر: 391035
اقتصاد نیوز : رئیس‌جمهور سابق آمریکا قصد دارد از هم‌حزبی‌های خود که از طرح محاکمه او در سنا حمایت کرده‌اند، انتقام بگیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در حال برنامه‌ریزی برای انتقام از جمهوری خواهانی است که از برکناری و محاکمه  او حمایت کردند.

بر اساس گزارش پایگاه اینترنتیی بیزنس اینسایدر، به گفته برخی از مقامات ارشد جمهوری خواه، ترامپ هرگز نمی‌پذیرد که طرفدارانش با تحریک او در پایتخت آمریکا اقدام به آشوب کردند. همچنین هیچ یک از نزدیکان او باور ندارند که سنا بتواند او را به دلیل اعتراضات بعد از انتخابات در ساختمان کنگره محاکمه کند، چرا که این محاکمه به دو سوم آرا نیاز دارد. استیضاح رئیس جمهور برای بار دوم و محاکمه او هرگز تا پیش از این در تاریخ آمریکا اتفاق نیفتاده است.

 یک جمهوری خواه نزدیک به ترامپ گفت: او با رفتار و اقدامات تنش برانگیز خود در چند روز باقی مانده از ریاست جمهوری‌اش تا مراسم تحلیف بایدن، کشور را دچار فرسودگی کرد و  باید صادقانه بگویم که اقدام توییتر برای بستن حساب کاربری‌اش  لطف بزرگی به او بود.

دیگر جمهوری خواهان نیز در مورد اقداماتی که ترامپ ممکن است در آینده انجام دهد، اظهار کردند: برخی از مشاوران ترامپ از او می‌خواهند تا به صورت علنی مصاحبه‌ای داشته باشد، چرا که اگر ساکت بماند قدرت خود را از دست می‌دهد و شانس او برای حضور در رقابت‌های ریاست جمهوری  ۲۰۲۴ کم‌تر خواهد شد.

مشاور دیگر مبارزات انتخاباتی ترامپ نیز می‌گویند که رای دهندگان جمهوری خواه فعلا با او هستند و از او حمایت خواهند کرد.

به گفته جمهوری خواهان ترامپ، هنوز از اینکه نتوانسته مخالفان خود را از طریق رسانه‌ها آنطور که می‌خواست عصبانی کند و سر جایشان بنشاند، ناراحت است. ترامپ قصد دارد تمام تلاش خود را برای بازگشتی دوباره انجام دهد و  به حساب تک تک جمهوری‌خواهانی که از محاکمه او حمایت کردند، رسیدگی کند.

سخنگوی پیشین کمیته ملی جمهوری‌خواه هم در این‌باره گفت: ترامپ به وضوح از واکنش‌ها در ۶ ژانویه و از دست دادن رسانه‌های اجتماعی خود شوکه است و برخی نیز از جمهوری خواهان امیدوارند که او از  انتقامی که در سر دارد، صرف نظر کند.

انتهای پیام/

تیتر یک
  • خروج پول از بازار برای بار شانزدهم تکرار شد

    در روز یکشنبه علی رغم که شاهد رشد ۲۱ درصدی خروج پول حقیقی از بورس بودیم و اغلب نمادهای بازار با کاهش قیمت مواجه بودند…

از دست ندهید
بلیط هواپیما