عکسی صمیمی از دو فرمانده ارتشی و سپاهی

کدخبر: 391562
اقتصاد نیوز : به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در حاشیه دیدار سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در ستاد نیروی زمینی ارتش انجام شد، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رکاب ولی امر مسلمین جهان ید واحده هستند. فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش و سپاه تا آخرین قطره خون در مقابل دشمنان ایستاده‌اند، افزود: از همان نخستین روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در مقابل دشمنان نظام ایستاده‌ایم و در مقطع کنونی نیز پا در رکاب ولایت هستیم و تا آخرین قطره خون از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دفاع خواهیم کرد. حیدری به توانمندی‌های دفاعی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه اشاره و تصریح کرد: امروز با درایت و بصیرت فرمانده نیروی هوافضای سپاه، این نیرو یکی از افتخارات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است. وی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و توان رزمی و دفاعی هستند، باید خدا را شاکر باشیم که این قدرت و توانمندی را به فرزندان انقلاب عطا کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در حاشیه دیدار سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در ستاد نیروی زمینی ارتش انجام شد، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رکاب ولی امر مسلمین جهان ید واحده هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش و سپاه تا آخرین قطره خون در مقابل دشمنان ایستاده‌اند، افزود: از همان نخستین روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در مقابل دشمنان نظام ایستاده‌ایم و در مقطع کنونی نیز پا در رکاب ولایت هستیم و تا آخرین قطره خون از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دفاع خواهیم کرد.

حیدری به توانمندی‌های دفاعی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه اشاره و تصریح کرد: امروز با درایت و بصیرت فرمانده نیروی هوافضای سپاه، این نیرو یکی از افتخارات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و توان رزمی و دفاعی هستند، باید خدا را شاکر باشیم که این قدرت و توانمندی را به فرزندان انقلاب عطا کرده است.  


 

تیتر یک
  • قیمت محبوب خریداران ملک؛

    اقتصادنیوز: ‌گروهی از کارشناسان بازار مسکن معتقدند با توجه به افزایش نهاده های ساختمانی نباید چندا ن به کاهش قیمت ها…

از دست ندهید
بلیط هواپیما