با انتصاب وزیر کشور صورت گرفت

ناصریان عضو ستاد انتخابات کشور شد

کدخبر: 392240
اقتصادنیوز : وزیر کشور طی حکمی معاون توسعه و مدیریت منابع این وزارتخانه را با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور و رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد مذکور منصوب کرد.

اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  در حکم «عبدالرضا رحمانی فضلی» برای انتصاب «جواد ناصریان» آمده است: با عنایت به عزم و اراده و تاکید دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات با شکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دومین میان‌دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و اولین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، منصوب می کنم.

وزیر کشور تاکید کرده است: با توجه به همزمانی، اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو لازم است با هماهنگی رئیس ستاد انتخابات کشور و اتخاذ تدابیر مناسب، همه تمهیدات و مقدمات لازم فراهم و در زمان مقرر اجرا شود.

به گزارش ایرنا، ستاد انتخابات کشور اعلام کرده است که ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت۱۴۰۰ (به مدت ۵ روز) ادامه می‌یابد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما