وزیر جنگ رژیم صهیونیستی

جنگ با حزب‌الله بهای سنگینی دارد

کدخبر: 393871
اقتصادنیوز : وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ضمن بیان تهدیدهایی علیه کشور و مردم لبنان، اذعان کرد اگر جنگی در جبهه شمالی فلسطین اشغالی دربگیرد، صهیونیست‌ها بهای سنگینی باید پرداخت کنند.

به گزاری اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس؛ هشدارهای «سید حسن نصرالله» دبیر کل جنبش مقاومت حزب‌الله لبنان درباره هرگونه ماجراجویی رژیم صهیونیستی، مسئولان تل‌آویو را به حدی نگران کرده که زبان به تهدید تمام کشور لبنان و مردم آن گشوده‌اند.

به نوشته رسانه‌های اسرائیلی، «بنی گانتس» وزیر جنگ این رژیم،  طی سخنرانی در مراسم یادبود نظامیان صهیونیست کشته‌شده در جنگ‌های این رژیم، دولت و مردم لبنان را تهدید کرد.

گانتس، که بخوبی از قدرت و پتانسیل موشکی و نظامی حزب‌الله خبر دارد، اذعان کرد: «اگر جنگ بر ما تحمیل شود، بهای سنگینی را در جبهه‌های نبرد باید پرداخت کنیم».

بر اساس گزارش خبرنگار یدیعوت آحارونوت، وی در راستای تهدیدهای پوشالی و برای حفظ آبروی رژیم اشغالگر قدس، مدعی شد: «اما بهایی که دشمنان ما باید پرداخت کنند هم سخت و سنگین خواهد بود. لبنان خواهد لرزید و حزب‌الله ضربه سختی می‌خورد».

نصرالله شامگاه سه‌شنبه در سالروز شهادت فرمانده مقاومت، شهید «عماد مغنیه»، فرمانده میدانی نیروهای حزب‌الله، هشدار داده بود: «اسرائیل با آتش بازی نکند؛ ما به معادله قبل باز می‌گردیم... جبهه داخلی اسرائیل با واقعیاتی روبه‌رو خواهد شد که قبلاً ندیده باشد».

دبیر کل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: «در هر جنگ احتمالی آینده که تحمیل کنند با قاطعیت مقابله می‌کنیم. شهر ما را بزنند، شهرشان را می‌زنیم... ما می‌توانیم از خودمان دفاع کنیم و اگر روستاهای ما را بزنند، ما هم شهرک‌های‌شان را می‌زنیم. اگر شهرهای‌مان را بزنند، شهرهای‌شان را می‌زنیم».

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی چند روز پیش نیز با ادعای اینکه اجازه تبدیل شدن لبنان به یک «دولت تروریستی» را نمی‌دهند، تهدید کرد این بیروت است که بهای هرگونه درگیری در جبهه شمالی را پرداخت خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما