خبرگزتری‌های رسمی گزارش دادند؛

حمله تروریستی به نیروهای سپاه در سیستان

کدخبر: 396728
اقتصادنیوز؛ خبرگزاری‌های رسمی کشور از حمله مسلحانه به خودروی نیروهای سپاه پاسداران در شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان خبر داده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ خبرگزاری تسنیم از حمله تروریستی به نیروهای سپاه در سیستان از حمله اعضای گروهک تروریستی جیش الظلم به ۲ خودروی سپاه خبر داد.

محمدهادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این حمله مسلحانه عصر امروز در منطقه کشتگان بخش بم‌پشت شهرستان سراوان رخ داده است.

وی تصریح کرد: این خودروی حامل نیروهای یگان مهندسی و غیرمسلح بوده است.

همچنین خبرگزاری ایرنا گزارش داد: فعالان فضای مجازی عصر امروز خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر حمله گروهک تروریستی جیش‌الظلم به خودروهای سپاه در منطقه بمپشت سراوان منتشر کرده‌اند.

در این خبرها آمار ضد و نقیضی منتشر شده بطوریکه برخی شهادت یک نفر، برخی شهادت سه نفر و برخی شهادت ۵ نفر از نیروهای سپاه را مدعی شده اند، همچنین در این کانال‌های مجازی از مجروح شدن ۲ نفر و مفقودن شدن یک نفر و در برخی کانالها از مجروحیت سه نفر و مفقود شدن سه نفر خبر داده اند.

ایرنا همچنین نوشته است: در حالی که برخی خبرگزاری‌ها به نقل از محمد هادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان خبری در این زمینه منتشر کرده اند اما وی در تماس خبرنگار ایرنا گفت: «من با هیچ رسانه ای در این زمینه مصاحبه نداشته ام.»

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هنوز گزارشی از حادثه گفته شده به ما ارائه نشده و وقتی اطلاعاتی از یک حادثه وجود ندارد چگونه به نقل از من مصاحبه ای را منتشر کرده اند.

مرعشی ادامه داد: براساس دستورالعمل صادره، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور مسوول ارائه اطلاعات و اخبار از مسائل امنیتی این منطقه است. 

براساس اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها؛ عده ای افراد مسلح با کمین در مسیر عبور خودروی مهندسی سپاه به سمت آن تیراندازی و تعدادی را زخمی کرده و متواری شده اند.

هنوز قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در این زمینه اطلاعاتی منتشر نکرده است.    

تیتر یک
  • نزدیک شدن تست های روزانه به مرز ۱۰۰ هزار؛

    ابتلای روزانه کرونا در روزجاری به رکورد بیشترین حد خود در کل تاریخ شیوع کرونا در کشور رسید. درهمین خصوص مقایسه…

از دست ندهید
بلیط هواپیما