چرا قالیباف از فساد عیسی شریفی اعلام برائت نمی کند؟

کدخبر: 407739
قائم‌مقام شهردار محترم اسبق به اتهام فساد در پرونده مربوط به توافقنامه فوق محاکمه و به بیست سال زندان و بازپرداخت صدها میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شده و فساد چند صد میلیارد تومانی به اثبات رسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدجوادحق شناس عضو شورای شهر تهران در روزنامه اعتماد نوشت: کارنامه دوره پیشین مدیریت شهری (قالیباف)، ضمن احترام به زحمات و تلاش‌هایی که صورت گرفته است، به دلیل آثار مخربی که در ساخت و سازهای بی‌رویه، تخریب محیط زیست، هزینه‌های سرسام‌آور این ساخت و سازها و آسیب‌های گسترده اجتماعی و فرهنگی و معضلات بی‌شمار به جا مانده در شهر در پایان دوره مدیریت شهری قبلی باقی مانده است، به هیچ‌وجه قابل دفاع نیست .

 

بنا بر آنچه توسط مقامات قانونی و مراجع ذی‌ربط اعلام شده است، قائم‌مقام شهردار محترم اسبق به اتهام فساد در پرونده مربوط به توافقنامه فوق محاکمه و به بیست سال زندان و بازپرداخت صدها میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شده و فساد چند صد میلیارد تومانی به اثبات رسیده است. به این معنا وجود فساد محرز و غیرقابل انکار است. این فساد دلیل کافی برای ایراد اتهام فساد به شهردار اسبق نیست اما نافی مسوولیت ایشان هم نیست به ویژه آنکه حتی یک مورد اعلام برائت در مورد این پرونده حتی از طرف شهردار اسبق صورت نگرفته است. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما