پاسخ جالب سردار سلیمانی به پیشنهاد کاندیداتوری در انتخابات 1400/ با من از شوخی ها نکن!

کدخبر: 409734
اقتصاد نیوز : خاطره نماینده مردم کرمان درباره واکنش حاج قاسم به پیشنهاد کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را می‌خوانید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمدمهدی زاهدی  با اشاره به خاطره‌ای از سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: تقریبا دو ماه قبل از شهادت حاج قاسم در جایی با هم بودیم و من به ایشان گفتم "اجازه دهید که ما از حالا برای نامزدی شما در انتخابات ۱۴۰۰ کار کنیم و شما را به عنوان نامزد جریان انقلابی به میدان آمده و کاندیدا شوید. "

زاهدی ادامه داد: حاج قاسم لبخندی به من زد و گفت "من مرد میدانی هستم که باید چهار دیواری دور کشور را حفظ کنم؛ من نباید اجازه دهم بیگانه از این چهاردیواری به کشور بیاید؛ ماموریت من این است. از این شوخی‌ها با من نکن. "

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید سلیمانی که اگر امروز در بین ما بود می‌توانست شانس اول انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ باشد به من می‌گوید با من از این شوخی‌ها نکنید؛ من باید از این چاردیواری حفاظت کرده و امنیت کشور را حفظ کنم.

وی با بیان اینکه حاج قاسم اعتقاد داشت که اگر بیرون مرز‌های کشورمان را حفظ کند، امنیت درون کشور هم تامین است تصریح کرد: ما امروز امنیت و اقتدار خود را مدیون حاج قاسم و حاج قاسم‌ها هستیم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما