150 موشک به سوی اسرائیل شلیک شد

کدخبر: 411333
اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد سه شنبه گزارش دادند، طی ساعات گذشته ۱۵۰ فروند موشک از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی فلسطینی شلیک شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از الجزیره، ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد که ۱۵۰ فروند موشک از باریکه غزه به سمت فلسطین اشغالی شلیک و سامانه ضد موشکی این رژیم توانسته ده ها فروند از این موشک ها را رهگیری و منهدم کند.

بر اساس این گزارش، اکثر موشک ها به شهرک های اسرائیلی هم مرز با غزه شلیک شده و همچنین شهرک های صهیونیستی عسقلان، سدیروت و قدس اشغالی نیز هدف این موشک ها بوده است.

رادیو ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد، مقام های این رژیم پناهگاه های عمومی در شهرهای غفعاتیم، بنی باراک، تل آویو و حیفا را از ترس حملات موشکی نیروهای مقاومت فلسطین گشودند.

از سوی دیگر هواپیماهای رژیم اسرائیل نیز مناطقی در شمال و جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند که بر اثر آن تاکنون ۲۱ فلسطینی شهید و ۷۰ نفر نیز زخمی شدند.

نیروهای مقاومت فلسطین دوشنبه شب حملات گسترده موشکی به شهرک های یهودی نشین هم مرز با غزه و قدس اشغالی آغاز کردند و همچنان این حملات ادامه دارد.

سخنگوی گردان‌های «عزالدین القسام» پیش تر در بیانیه ای برای خروج نظامیان اسراائیلی از مسجدالاقصی ضرب الأجل تعیین کرده بود.

بنابر اعلام رسانه ها، طی درگیری های امروز میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در محله شیخ الجراح و اطراف مسجد الاقصی دستکم ۳۰۰ فلسطینی زخمی شدند.

حمله نظامیان اسرائیلی به فلسطینیان در قدس شرقی با محکومیت جهانی همراه بوده است.

اسرائیلی ها در ماه مبارک رمضان با یورش به منطقه باب العمود و صحن‌های مجاور مسجد الاقصی، به سمت فلسطینیان روزه دار گاز اشک آور پرتاب کردند و آنان را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

بر اساس این گزارش، هزاران شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی  و دروازه باب العمود یورش بردند و حملات در ماه مبارک رمضان افزایش یافته است.

اشغالگران صهیونیست همچنین پس از دستگیری فلسطینی ها، ده ها نفر از آنان را از قدس اخراج و خانه های آنان را نیز تخریب کردند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما