«بوی کباب» از کاخ سفید می آید!

کدخبر: 423934
اقتصاد نیوز : در سایه فروکش کردن کرونا در آمریکا به لطف واکسیناسیون رئیس جمهور این کشور میزبان هزار نفر در کاخ سفید می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا پس از سپری کردن یک شب آرام در خانه اش در شهر «دلاور» به کاخ سفید برگشت تا میزبان نزدیک به هزار نفر  در  میهمانی کباب و آتش بازی به مناسبت چهارم جولای باشد.

بنابر گزارش رویترز، بایدن 245امین سالروز استقلال را امروز با برگزاری مراسمی سنتی جشن می گیرد و امیدوار است که کشورش از شیوع کرونا رها شده باشد به طوری که درهای کاخ سفید به روی میهمانان در بزرگترین رخداد از زمان آغاز ریاست جمهوری اش باز می شود.

انتظار می رود که این رخدادپارک کاخ سفید  کارکنان اصلی که به مقابله با کرونا کمک کردند و نیز خانواده های نظامیان را شامل شود. همچنین قرار است بایدن سخنرانی کند. آتش بازی به مدت 17 دقیقه در دو سوی حوض یادبود «لینکولن» نیز برگزار می شود.

دود ناشی از گوشت کباب شده  روی زغال روز شنبه از کاخ سفید بالا رفت. به گفته خبرگزاری رویترز کارکنان کاخ سفید در حال مقدمه چینی برای این میهمانی بودند.

در پی واکسیناسیون گسترده در آمریکا زندگی در این کشور  به حالت عادی خود برگشته به طوری که مردم به مسافرت رفته و بدون واکسن در مکان های مختلف جمع شدند. هر چند بایدن هدف خود برای دستیابی افراد بالغ در آمریکا به یک دوز واکسن تا روز یکشنبه نرسید این در حالی است که دولت تعداد کسانی که واکسن زده اند را 67 درصد اعلام کرد زیرا برخی حاضر به واکسن زدن نشدند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما