حمله اسرائیل به مرزهای جنوبی لبنان

کدخبر: 431187
اقتصادنیوز: رسانه‌های صهیونیستی بامداد پنجشنبه از حملات این رژیم به خاک لبنان در مرز جنوبی این کشور با فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، «یواف زیتون» خبرنگار نظامی نشریه «یدیعوت آحارونوت» دقایقی پیش در صفحه توئیتر خود نوشت: «جنگنده‌های نیروی هوایی اسرائیل در واکنش به شلیک راکت در ظهر [چهارشنبه]، اکنون در حال حمله به اهدافی در جنوب لبنان هستند».

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که جنگنده‌های «اف-۱۶» رژیم صهیونیستی، منطقه‌ای جنگلی در حومه شهر «العیشیه» واقع در جنوب لبنان را هدف قرار داده‌اند.

شبکه تلویزیونی «المنار» به نقل از منابع امنیتی لبنانی نوشت: «در ساعت ۱۲:۴۰ بامداد پنجشنبه، ۵ آگوست ۲۰۲۱ ، هواپیماهای دشمن اسرائیلی دو حمله به مناطق الدمشقیه و حرجیه واقع در حومه شهر العیشیه در جنوب لبنان انجام دادند».

یگان سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با تایید این حملات، در بیانیه‌ای اعلام کرد: «امشب هواپیماهای جنگی به مناطقی از لبنان که روز گذشته از آن راکت به سوی اسرائیل پرتاب شد، حمله کردند. هواپیماهای جنگی همچنین به هدف دیگری در منطقه‌ای حمله کردند که قبلاً از آن موشک به سمت اسرائیل شلیک کرده بودند».

در ادامه این بیانیه، آمده است: «دولت لبنان مسئولیت آنچه در داخل قلمرو آن اتفاق می‌افتد را بر عهده دارد. ارتش اسرائیل نسبت به ادامه تلاش برای حمله به اسرائیلی‌ها و حاکمیت آن هشدار داد».

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۳ آبان

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۳ ابان در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:…

از دست ندهید
بلیط هواپیما