شکاف جدید بین اصولگرایان +فیلم

کدخبر: 451515
​بعد از همه انتقادهایی که از رجانیوز و نزدیکان به جریان فکری این سایت خبری انجام شد، آنها بدون عقب‌نشینی یا عذرخواهی اعلام کردند که ماجرا را دنبال نخواهند کرد اما گویا قوه‌قضائیه قصد دنبال کردن حمله به مواضع آیت الله صافی گلپایگانی را دارد.

به گزارش اقتصادنیوز، دیدار پنجشنبه رئیس مجلس با آیت‌الله صافی گلپایگانی با حاشیه‌های زیادی روبرو شد. در این دیدار آیت‌الله صافی گفت که بسیار نگران وضعیت اقتصادی و مشکلات مردم است و توصیه می‌کند که باید با تمام کشورهای دنیا با عزّت و اقتدار رابطه داشته باشیم. اینکه با بسیاری از کشورها قهر باشیم صحیح نیست و به ضرر مردم عزیزمان است.

سخنان آقای صافی گلپایگانی که از او به عنوان شیخ‌الفقها یاد می‌شود در رسانه‌ها بازتاب زیادی داشت اما به مذاق چند رسانه‌ نزدیک جریان اصولگرایی خوش نیامد. روزنامه کیهان در خبر دیدار رئیس مجلس با مراجع قم، اسمی از آیت الله صافی نبرد، انگار که چنین دیداری اصلا انجام نشده است. در چهارم آبان‌ماه هم سایت رجا نیوز  در یادداشتی با عنوان «هشت سال عبرت کافی نیست» نقد تندی به سخنان این مرجع تقلید نوشت و باعث ناراحتی و اعتراض بخشی از روحانیون قم و رسانه‌ها شد و حتی قوه قضائیه و دادگاه ویژه روحانیت اعلام کرد که به این ماجرا ورود خواهد کرد، این اتفاقات و واکنش‌ها به آن باعث به وجود آمدن این سوال شد آیا شکاف بین بخشی از اصولگرایان با بدنه معتدل این جریان عمیق‌تر می‌شود یا ترمز تندروها گرفته می‌شود؟

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما