واکنش وزرای خارجه چین و سوریه به ابتلای امیرعبداللهیان به کرونا

کدخبر: 452315
وزیر خارجه چین، کویت و اردن با ارسال پیام‌هایی و وزرای خارجه عراق و سوریه در تماس‌های تلفنی جداگانه جویای احوال امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «فؤاد حسین» وزیر امور خارجه عراق و «فیصل المقداد» وزیر امور خارجه سوریه امروز (پنجشنبه) در تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای ضمن احوالپرسی از حسین امیرعبداللهیان، به اختصار در خصوص موضوعات مورد علاقه طرفین از جمله روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای به رایزنی پرداختند.

در تماس وزیر امور خارجه عراق، آخرین تحولات مرتبط با تشکیل دولت جدید این کشور توسط فؤاد حسین تشریح شد.

وزیر امور خارجه سوریه نیز در تماس تلفنی جداگانه‌ای آخرین وضعیت تحولات سوریه و مقاومت مردم این کشور را به اطلاع امیرعبداللهیان رساند.

لازم به ذکر است علاوه بر تماس‌های تلفنی امروز وزرای امور خارجه عراق و سوریه، وزرای امور خارجه چین، کویت و اردن و تعدادی از سفرای مقیم در جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ای ضمن احوالپرسی از حسین امیرعبداللهیان  وزیر امور خارجه کشورمان، برای وی سلامتی و بهبودی کامل مسئلت کردند.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه به سر می‌برد و پیش از این سعید خطیب‌زاده اعلام کرده بود که حال وزیر امور خارجه خوب است و بنا به توصیه پزشکان در قرنطینه به سر می‌برد و از قرنطینه در حال انجام کارهای روزانه است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما