رئیس حوزه قضایی کهریزک:

جزئیات بازداشت 15 متهم در پرونده تخلف مالی شهرداری کهریزک

کدخبر: 453033
اقتصادنیوز: جمهوری اسلامی در خبر به پرونده تخلفات مالی شهرداری کهریزک پرداخت.

به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه نوشت: رئیس حوزه قضایی کهریزک از بازداشت 15 نفر از متهمان در خصوص پرونده تخلفات مالی در شهرداری کهریزک خبر داد و گفت: شهردار اسبق کهریزک نیز یکی از متهمان این پرونده است و با توجه به اینکه پرونده درحال حاضر در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد، احتمال افزایش متهمان وجود دارد.
به گزارش قوه قضاییه، آرش ناصر پیرسرایی رئیس حوزه قضایی کهریزک از بازداشت 15 نفر از متهمان در خصوص پرونده تخلفات مالی در شهرداری کهریزک خبر داد و عنوان کرد: در این خصوص پرونده‌ای با عناوین ارتشاء، اختلاس، جعل، کلاهبرداری و موارد دیگر مطرح شده است که تاکنون منجر به بازداشت 15 نفر از متهمان شده‌است.
رئیس حوزه قضایی کهریزک با اشاره به رصدهای اطلاعاتی انجام شده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در این پرونده اظهار کرد: اتهام این افراد عمدتا، اختلاس، ارتشاء، مذاکره برای اخذ رشوه، موجبات تحقق ارتشاء و کلاهبرداری از شهرداری است.
وی با بیان اینکه درحال حاضر این پرونده 32 جلد دارد، گفت: شهردار اسبق کهریزک نیز یکی از متهمان این پرونده است و با توجه به اینکه پرونده درحال حاضر در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد، احتمال افزایش متهمان وجود دارد.
پیرسرایی در پایان گفت: برآورد میزان اختلاس و ارتشاء صورت گرفته منوط به انجام کارشناسی است.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز طلا در بازارهای جهانی روندی صعودی نسبی را طی کرد. با این حال می‌توان گفت به صورت کلی بازارهای طلا و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما