خط و نشان انصار‌الله یمن برای سعودی ها

کدخبر: 455080
یک عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت که استان مارب تحت کنترل نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار دارد و عربستان باید بهای تجاوز خود به یمن را بپردازد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، یک عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت که عربستان سعودی دچار حالت سردرگمی و هیستریک شده است.

المیادین گزارش داد، «علی القحوم» در گفتگو با شبکه خبری المیادین تاکید کرد: علیرغم حملات هوایی گسترده ائتلاف سعودی، مارب تحت کنترل نیروهای ارتش و کمیته های است. نیروهای ارتش و کمیته های مردمی طبق راهبرد واضحی برای آزادی هر وجب از خاک یمن اقدام می کنند. عربستان باید بداند که یمن لقمه آسانی برایش نیست.

وی افزود: نبرد مارب یکسره شده است و عربستان باید صحنه یمن را ترک کند. درهای ما به روی تمام اهالی استان های جنوبی باز است و ما طرفدار گفتگو و تفاهم هستیم. ما آنها را غافلگیر خواهیم کرد و به تجاوز پایان خواهیم داد و عربستان باید بهای تجاوز خود به یمن را بپردازد.

القحوم ادامه داد: تماس های گسترده ای با تمام گروه های مارب در جریان است و با استان های جنوبی به تفاهماتی دست یافته ایم. مشکل ما فقط با عربستان است که باید به آن درباره تجاوز به یمن درس عبرت بدهیم. دست تجاوز عربستان و آمریکا قطع خواهد شد و نبرد ما بعد از مارب به سوی گذرگاه الودیعه خواهد بود.

این عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: این ارتش و کمیته های مردمی هستند که امروز زمام امور را در میدان در دست دارند. تفاهمات و تماس های گسترده ای بین طرف های یمنی انجام شده و ما انزوایی که دشمن قصد اعمال آن را داشت، شکستیم.

القحوم گفت: متجاوزان نه تنها انصارالله بلکه تمام یمنی ها را هدف قرار داده اند بنابراین عربستان باید مسئولیت این تجاوز را بپذیرد. تلاش هایی از سوی عربستان به منظور متوقف ساختن پیشروی ارتش و کمیته های مردمی یمن وجود دارد. عربستان تلاش مایوسانه ای برای متوقف ساختن ما می کند و در این خصوص تصمیم گیرنده نیست بلکه ابزار دست آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

این عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن در عین حال بر تداوم واکنش به حملات عربستان تا زمانی که تجاوز به یمن ادامه دارد، تاکید کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما