اعتراف سخت یک مقام اسرائیلی / بمباران برنامه هسته‌ای ایران خیلی دیر است

کدخبر: 460170
اقتصادنیوز: یک ژنرال اسرائیل اعلام کرد که این رژیم دیگر قادر به نابودی برنامه هسته‌ای ایران نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، یک ژنرال اسرائیل اعلام کرد که این رژیم دیگر قادر به نابودی برنامه هسته‌ای ایران نیست.

 «اسحاق بن اسرائیل»، یکی از ژنرال‌های اسرائیل که در طی چهار دهه گذشته یکی از مقام‌های تصمیم‌گیر در زمینه امنیت داخلی این رژیم بوده اعتراف کرده که تل‌آویو دیگر نمی‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را نابود کند.

پایگاه خبری بلومبرگ نوشته اسحاق بن اسرائیل یکی از افراد دخیل در برنامه‌ریزی برای حمله به رآکتور هسته‌ای عراق بوده است. او اندکی بعدتر، رئیس دستگاه اطلاعات نیروی هوایی اسرائیل شد و سپس ریاست سازمانی را بر عهده گرفت که بر ساخت سامانه‌های تسلیحات راهبردی اسرائیل نظارت داشت.

این ژنرال اسرائیل می‌گوید بعد از به قدرت رسیدن نفتالی بنت به عنوان نخست‌وزیر اسرائیل با او گفت‌وگو کرده و از او خواسته که به مخالفت تل‌آویو با پیوستن آمریکا به برجام پایان دهد.

اسحاق بن اسرائیل در پاسخ به خبرنگار بلومبرگ که گفته نفتالی بنت به دنبال بمباران برنامه هسته‌ای ایران است گفت: «برای این کار خیلی دیر است. شاید این کار ۱۰ سال پیش ممکن بود، اما امروز همه فناوری‌های لازم برای ساخت بمب در دست ایرانی‌ها است.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما