حماس و جنبش آزادیبخش فلسطین «فتح» به دور باطل افتادند

کدخبر: 461853
اقتصادنیوز: با وجود درخواست رئیس جنبش مقاومت اسلامی بر ضرورت اتحاد میان گروه‌های مختلف فلسطینی، جنبش آزادیبخش فلسطین «فتح» در لبنان سه‌شنبه شب در بیانیه‌ای از قطع هر گونه ارتباط و تماس با حماس در همه سطوح و در همه زمینه‌ها در لبنان خبر داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا جنبش آزادی‌بخش فلسطین (فتح) در لبنان مدعی شد که این تصمیم به خاطر اتهام مقامات حماس و آن هم پیش از پایان یافتن تحقیقات از سوی دستگاه‌های امنیتی لبنان و دستگاه قضایی این کشور در حادثه کشته و زخمی شدن شماری از اعضای جنبش حماس در مراسم تشییع جنازه شهید حمزه شاهین صورت می‌گیرد.

خبرگزاری رسمی لبنان ( (NNA ) گزارش داد، در حادثه تیراندازی در مراسم تشییع پیکر «حمزه شاهین» یکی از جانباختگان انفجار جمعه شب گذشته در اردوگاه فلسطینی البرج الشمالی در جنوب لبنان چهار نفر کشته و شماری نیز زخمی شده بودند.

پیشتر برخی منابع گزارش دادند، تیراندازی از سوی نیروهای جنبش فتح صورت گرفته است؛ اما نیروهای ملی فلسطینی در اردوگاه البرج این ادعا را رد کردند.

جنبش حماس نیز پیشتر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که انفجار جمعه شب در اردوگاه البرج الشمالی در انبار حاوی سیلندرهای اکسیژن و گاز که برای بیماران کرونایی نگهداری می‌شد، اتفاق افتاده است.  

تیتر یک
  • پیش بینی قیمت دلار در بازار ارز ۲۸ دی ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: قیمت دلار روز گذشته بر مدار کاهش قرار گرفت اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰…

از دست ندهید
بلیط هواپیما