ادعای آمریکا درباره پایان مذاکرات با ایران

کدخبر: 463834
سالیوان با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌‌ای ایران، گفت: «دیپلماسی، بازدارندگی و فشار، بهترین راه برای ممانعت از دستیابی تهران به سلاح هسته‌ای است»

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا به نقل از رویترز، «جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی کاخ سفید که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است، با اشاره به مذاکرات طرف‌های برجام در وین، گفت که مذاکرات فعلی با تهران ممکن است طی چند هفته به پایان برسد.

پیام معنادار سپاه پاسداران به اسرائیل/ لحن تهدیدات افزایش یافته است

از دانشگاه امام صادق تا مجمع تشخیص/ اعلام حقوق کارکنان کدام دستگاه ها صفر است؟

درگیری نماینده جنجالی مجلس با استاندار: چرا فلانی را به عنوان فرماندار منصوب نکردید؟+ فیلم

تیم رئیسی برجام را به رسمیت نمی‌شناسد/ مذاکرات هسته‌‌ای جنگ حیثیت برای ایران است

بنابر گزارش رویترز، وی با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌‌ای ایران، گفت: «دیپلماسی، بازدارندگی و فشار، بهترین راه برای ممانعت از دستیابی تهران به سلاح هسته‌ای است»

سالیوان افزود که آمریکا و هم‌پیمانان این کشور در حال بحث درباره جدول زمانی برای تداوم دیپلماسی هسته‌ای با ایران هستند ولی تصمیم نداریم درباره زمان‌بندی اقدام‌های خود در ملأ عام اظهارنظر کنیم.

وی در عین حال گفت که می‌توانم به شما بگویم که در پشت درهای بسته در حال گفت‌وگو درباره جدول‌های زمانی هستیم و این زمان، طولانی نخواهد بود.

سالیوان در پاسخ به پرسشی در خصوص زمان پایان این ضرب‌الاجل گفت: «چندین هفته».

دور هفتم مذاکرات طرف‌های برجام در وین، جمعه گذشته به پایان رسید و انتظار می‌رود تا پیش از پایان سال جاری میلادی از سر گرفته شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما