تازه ترین اخبار درباره پرونده نامعلوم قاضی منصوری/ ادعاهای جدید

کدخبر: 464071
پرونده مرگ قاضی منصوری به کجا رسید؟

به گزارش اقتصادنیوز ، جمهوریت نوشت: وکیل خانواده منصوری از تایید دادخواست خواهر و برادر قاضی منصوری برای نفی نسب دخترخوانده وی خبر داد.

سید محمود علیزاده طباطبایی ، وکیل برادر قاضی غلامرضا منصوری از حکم دادگاه درباره پرونده وی خبر داد و گفت: این جلسه دادگاه به درخواست خواهر و برادر قاضی منصوری در ارتباط با بررسی خویشاوندی فرزند خوانده قاضی منصوری در جهت تعیین ولی دم و ورثه برگزار شده بود که با توجه به این که دخترخوانده قاضی منصوری از ارائه نمونه DNA خودداری کردند حکم به نفی نسب صادر شد.

وی خاطر نشان کرد: از حالا به بعد پیگیری موضوع این پرونده در صورت تمایل و ادامه کار توسط خواهر و برادر ایشان صورت می گیرد.

یکسال پس از آن که خبر خودکشی غلامرضا منصوری ، قاضی بازنشسته اجراییات بخش لواسانات که نامش در پرونده اکبر طبری نیز برده شده بود منتشر شد، سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده منصوری در گفت و گویی خبر داد که مرحوم قاضی منصوری بچه‌دار نمی‌شدند و سال‌ها پیش دختری را به فرزندی قبول کرده و شناسنامه دختر را نیز به نام خود گرفته‌ ، اما با توجه به عدم تمایل فرزندخوانده وی به پیگیری پرونده مرگ ایشان، خواهر و برادر قاضی منصوری درخواست نفی نسب برای تعیین تکلیف موضوع انحصار وراثت و پیگیری پرونده مرگ ایشان را دارند.

علیزاده طباطبایی ، پیش از این گفته بود  که با مراجعه خواهر و برادر قاضی منصوری، وکالت ایشان را قبول و شکایت را در دادسرای جنایی ثبت کرده است اما برای ادامه کار باید منتظر انجام کارهای انحصار وراثت می شدیم که گره های جدیدی در مساله پیش آمد و دختر خوانده ایشان اعلام کرد تمایلی برای پیگیری پرونده مرگ قاضی منصوری در دادسرای جنایی ندارد.

وی در اینباره تاکید کرده بود: «با توجه به این که شناسنامه این خانم به نام قاضی منصوری گرفته شده ، بر اساس درخواست خواهر و برادر ، درخواست ارائه دی ان ای از دخترخوانده قاضی منصوری برای نفی نسب داده شده است تا در موعد مقرر نمونه دی ان ای را به دادگاه ارائه دهند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما