توطئه اسرائیل علیه مذاکرات وین /تل آویو به وحشت افتاد

کدخبر: 477229
تل آویو در آستانه برگزاری دور جدید مذاکرات ایران با قدرت‌های جهانی در وین برای بازگشت آمریکا به تعهدات خود در برجام، به دنبال اخلال در روند مذاکرات بوده‌ است.

به گزارش اقتصادنیوز، رسانه‌های صهیونیستی جمعه شب گزارش دادند: در صورت امضای توافق با ایران، اسرائیل در برابر یک معضل و وضعیت دراماتیک قرار می‌گیرد.

به گزارش برنا از شبکه "المیادین"، نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی شهریورماه نیز برای مانع تراشی در راه مذاکرات هسته‌ای ایران در وین به واشنگتن سفر و با بایدن و دیگر مقامات آمریکایی در این خصوص رایزنی کرد.

تل آویو در آستانه برگزاری دور جدید مذاکرات ایران با قدرت‌های جهانی در وین برای بازگشت آمریکا به تعهدات خود در برجام، به دنبال اخلال در روند مذاکرات بوده‌ است.

رژیم صهیونیستی بارها با گزارش‌ها و اظهارات دروغین قصد داشته تا برنامه هسته‌ای ایران را غیر صلح آمیز جلوه دهد؛ در حالی که تهران بارها بر صلح آمیز بودن برنامه خود تاکید کرده است.

اخیراً  نیز "بنی گانتس" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران برای گفت وگو در مورد ایران دیدار داشت.

در همین حال، رسانه‌های صهیونیستی به ورود پهپاد حزب الله به داخل سرزمین‌های اشغالی پرداخته و نوشته اند: ارتش اسرائیل با وجود آمادگی برای مقابله با نفوذ پهپادهای بزرگ‌تر، اما در سرنگونی پهپادهای کوچک ناکام مانده است.

این رسانه‌ها اعلام کردند که ارتش اسرائیل درخصوص ناکامی گنبد آهنین در سرنگونی پهپاد ورودی به اسرائیل ناکام مانده است.

حزب الله در بیانیه ای اعلام کرد: یک فروند پهپاد از نوع "حسان" (به یاد شهید حسان اللقیس) را به مدت ۴۰ دقیقه در عمق ۷۰ کیلومتری آسمان فلسطین اشغالی به پرواز در آورده و پس از عملیات شناسایی مفصل، به سلامت به پایگاه خود در لبنان بازگشته است.

مقاومت همچنین تاکید کرد که با وجود تلاش دشمن برای سرنگونی، این پهپاد پس از انجام موفقیت‌آمیز ماموریت به سلامت بازگشت.

نفوذ این پهپاد به عمق اراضی فلسطین اشغالی یک بار دیگر ناکارآمدی سامانه دفاع هوایی صهیونیست ها موسوم به گنبد آهنین را اثبات کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی