هشدار تند علم‌الهدی به رئیسی درباره آزادسازی سواحل دریا

کدخبر: 482106
اقتصادنیوز: نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر مشهد گفت: به رئیس جمهور و دیگر مسئولان گفتم شما دریا را آزاد کردید، این دریا قبلاً در اختیار نهادهای مختلف بود و این آزادسازی کار خوبی است، اما تمام فسادها و بی‌عفتی‌های سطح خیابان‌های تهران از این به بعد به شکل بدتری در ساحل دریا مشاهده خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر مشهد گفت: تمام فسادها و بی‌عفتی‌های سطح خیابان‌های تهران از این به بعد به شکل بدتری در ساحل دریا مشاهده خواهد شد. برای جلوگیری از آن نمی‌توان با نیروی انتظامی و سلاح سراغ آن‌ها رفت، بلکه باید مردم وارد میدان شوند تا مانع این فسق و فجور شوند.

همچنین در اکوایران ببینید : ایران: توپ در زمین آمریکا است

سید احمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر مشهد پنجشنبه ۱۹ اسفندماه در یادواره ۲۸ تن از علما و ائمه مساجد منطقه ۱۲ تهران با بیان اینکه مقصر بی‌حجابی‌های امروز دستگاه‌های نظامی و انتظامی نیستند، تصریح کرد: فرمانده انتظامی مشهد به من می‌گوید از من می‌خواهید برای مقابله با بی‌حجابی مأمور بفرستم. مأمور من از جنس همین مردم و جوان ۲۰ ساله در اوج شهوت است که ممکن است در این مأموریت او را از دست بدهم.

باید برای رفع مشکل بی‌حجابی، مردم به میدان بیایند و اعتراض کنند. به رئیس جمهور و دیگر مسئولان گفتم شما دریا را آزاد کردید، این دریا قبلاً در اختیار نهادهای مختلف بود و این آزادسازی کار خوبی است، اما تمام فسادها و بی‌عفتی‌های سطح خیابان‌های تهران از این به بعد به شکل بدتری در ساحل دریا مشاهده خواهد شد. برای جلوگیری از آن نمی‌توان با نیروی انتظامی و سلاح سراغ آن‌ها رفت، بلکه باید مردم وارد میدان شوند تا مانع این فسق و فجور شوند.

دامنه تفاوت نگاه به روابط پدر زن و داماد هم رسید| هشدار تند علم‌الهدی به رئیسی

وی ادامه داد: برای مقابله با فساد، گشت ارشاد راه‌حل نیست و حتی کار را بدتر هم می‌کند. مقام معظم رهبری فرمان آتش به اختیار دادند، بنابراین اگر زنی در خیابان روسری خودش را از سرش برداشت، باید با اعتراض مردم مواجه شود و ببیند که در میان مردم جایی ندارد. در این صورت مطمئن باشید دو روسری هم سر خواهد کرد و این همان روش امر به معروف و نهی از منکر است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی