جنبش ملی اسرای فلسطینی:

آماده باش برای انتفاضه ای فراگیر در فلسطین

کدخبر: 482173
اقتصادنیوز: جنبش ملی اسرای فلسطینی در بیانیه خود اعلام کرد که اسیران زندان‌های اراضی اشغالی و اتاق فکر زندانیان فلسطینی در حال مشاوره و گفتگو هستند تا بزودی انتفاضه جمعی را در تمامی زندان‌های اراضی اشغالی که اسرا در آنها حضور دارند، به راه بیندازند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، جنبش ملی اسرای فلسطینی در زندان‌های اراضی اشغالی روز جمعه بر لزوم ادامه اعتصاب اسرا تا توقف اقدامات خشونت آمیز زندانبانان علیه آنان تاکید کرد.

العهد گزارش داد، در متن بیانیه منتشر شده از سوی این جنبش آمده است: اعتصاب جمعی اسرا به منظور پایان دهی به اقدامات سرکوبگرانه زندان‌های اراضی اشغالی از جمله در تنگنا قرار دادن اسرا با اعمال محدودیت ساعات تنفس در فضای باز، رسیدگی‌های پزشکی و.. همچنان ادامه دار خواهد بود.

این جنبش در ادامه افزود: برای احقاق حقوق اسرای فلسطینی و پایان دهی به محدودیت‌های وضع شده از سوی مقامات صهیونیستی و بازگشت دوباره ساعات تنفس اسرا به حالت عادی و بازپس گیری حقوق انسانی مان تلاش خواهیم کرد.

در پایان این بیانیه نوشته شد که اسیران زندان‌های اراضی اشغالی و اتاق فکر زندانیان فلسطینی در حال مشاوره و گفتگو هستند تا بزودی انتفاضه جمعی را در تمامی زندان‌های اراضی اشغالی که اسرا در آنها حضور دارند، به راه بیندازند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی