آماده باش 100 درصدی اسرائیل بعد از حمله سپاه پاسداران /ضربات سخت ادامه دارد؟

کدخبر: 482697
ارتش اسرائیل تصمیم گرفته است آماده باش حداکثری در مناطق شمالی (فلسطین اشغالی) را همچنان به همان شکل چند روز گذشته ادامه داده و به انتظار اقدامات احتمالی مقاومت در این منطقه بنشیند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، به اعتقاد فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی واکنش ایران نسبت به جنایات تل‌آویو همچنان ادامه خواهد داشت.

 

شبکه تلویزیونی کان، شبکه اول و سراسری رژیم صهیونیستی در خبری اعلام کرد، ارتش اسرائیل تصمیم گرفته است آماده باش حداکثری در مناطق شمالی (فلسطین اشغالی) را همچنان به همان شکل چند روز گذشته ادامه داده و به انتظار اقدامات احتمالی مقاومت در این منطقه بنشیند.

به نوشته این رسانه عبری زبان، آماده باش صد در صدی که ارتش اسرائیل در شمال بعد از شهادت دو مستشار ایرانی در سوریه اعلام شده بود، همچنان به قوت خود باقیمانده و ادامه پیدا می‌کند.

همچنین در اکوایران ببینید : تکرار تجربه نفتی دهه ۵۰

این تصمیم به رغم وارد شدن ضربه دردناک به رژیم صهیونیستی در اقلیم کردستان عراق و هدف قرار گرفتن یکی از مقرهای موساد در آن گرفته شده است تا تاکیدی بر ادامه وحشت این رژیم از استمرار واکنش‌های سخت جمهوری اسلامی ایران باشد.

پیش از این نیز کارشناسان صهیونیست نسبت به واکنش ایران ابراز نگرانی کرده و به رهبران این رژیم توصیه کرده بودند، تهدیدهای ایران را جدی بگیرند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی