هشدار تهدیدآمیز انصارلله به ائتلاف سعودی/پشیمان می‌شوید

کدخبر: 485276
اقتصادنیوز: رهبر انصارالله یمن به ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی و امارات توصیه کرد که از فرصت آتش‌بس اعلام شده توسط یمن برای توقف تجاوزاتشان استفاده کنند وگرنه پشیمان می‌شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عبد الملک بدر الدین الحوثی، رهبر انصارالله یمن در سخنانی پس از اعلام آتش‌بس سه روزه یکجانبه از سوی این جنبش به کشورهای عضو ائتلاف متجاوز عربی و در رأس آنها عربستان و امارات توصیه کرد که از این فرصت استفاده کنند، چراکه در صورت از دست دادن آن پشیمان خواهند شد.

پایگاه خبری العهد گزارش داد، وی اظهار کرد: ما از هیچ تلاشی برای مقابله با متجاوزان و محاصره یمن دریغ نخواهیم کرد و هیچگاه نخواهیم پذیرفت که محاصره یمن ادامه یابد.

الحوثی تاکید کرد: تنها راه متجاوزان برای درامان ماندن از حملات و خروج از باتلاقی که گرفتار آن شده‌اند، توقف تجاوز و محاصره یمن است.

وی با اشاره به عملیات اخیر ارتش و کمیته‌های مردمی یمن و حمله به تاسیسات نفتی آرامکو در قلب عربستان نیز اظهار کرد: به لطف خدا هشتمین سال (از جنگ یمن) با سومین عملیات شکست محاصره افتتاح شد و صدای آن به تمام جهان رسید.

وی همچنین پیشاپیش نزدیک شدن حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

انصارالله یمن شنبه شب و پس از انجام عملیات مذکور که در پاسخ به تجاوزات روزانه ائتلاف متجاوز عربی به غیرنظامیان یمنی انجام شد آتش‌بس یکجانبه‌ای را به مدت سه روز اعلام کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی