واکنش کاخ سفید به تیراندازی در مترو بروکلین/مظنون اصلی متواری شد

کدخبر: 488303
اقتصادنیوز: در پی حادثه تیراندازی و بمب‌گذاری در ایستگاه مترو «بروکلین» در شهر نیویورک، یک مظنون که ماسک ضدگاز بر چهره خود دارد تحت تعقیب قرار گرفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، کاخ سفید هم اکنون با انتشار بیانیه ای به حادثه تیراندازی شدید در مترو بروکلین واقع در منطقه منهتن در نیویورک آمریکا واکنش نشان داد.

الجزیره گزارش داد، در بیانیه کاخ سفید در این خصوص آمده است: رئیس جمهور در جریان آخرین تحولات مربوط به تیراندازی در مترو بروکلین واقع در نیویورک قرار گرفت. کارکنان ارشد کاخ سفید در حال ارتباط با شهردار نیویورک و کمیسر پلیس برای ارائه هرگونه کمک هستند.

دقایقی پیش تعداد زیادی از مردم در ایستگاه مترو «بروکلین» هدف تیراندازی قرار گرفته و زخمی شدند. تا کنون زخمی شدن ۱۳ نفر در این حادثه تأیید شده و بر اساس اعلام اِسکای نیوز، 4 تَن نیز کشته شده اند.

پلیس در این خصوص اعلام کرد که نمی تواند گزارش های رسانه ای پیرامون کشف «بمب‌ های منفجر نشده‌» در این حادثه را تأیید کند.

نیروهای امنیتی و پلیس نیویورک در آمریکا منطقه حادثه را به محاصره خود درآورده و از عبور و مرور در خیابان های اطراف آن نیز جلوگیری می کنند.

خبرگزاری العربیه به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» در پی حادثه تیراندازی و بمب‌گذاری در ایستگاه مترو «بروکلین» در شهر نیویورک، از تعقیب یک مظنون که ماسک ضدگاز بر چهره خود دارد، خبر داد.

شبکه تلویزیونی راشا تودی نیز در این خصوص اعلام کرد: مظنون این حادثه فردی است که ماسک ضدگاز بر چهره خود دارد و اکنون تحت تعقیب پلیس آمریکا است.

تیتر یک
  • چگونه نظم بین‌المللی پس از جنگ‌جهانی‌دوم را می‌توان احیا کرد؟

    تهاجم روسیه به اوکراین و واکنش جهانی به آن، حمله‌ای تمام‌عیار به نظم بین‌المللی مبتنی بر قوانین پس از جنگ جهانی دوم،…

از دست ندهید
فلای تودی