گاف وحشتناک بایدن برای دومین بار + فیلم

کدخبر: 488792
اقتصادنیوز: جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا از زمان ورود به کاخ سفید برای دومین بار پس از اتمام سخنرانی 40 دقیقه‌ای در ایالت کارولینای شمالی، ناگهان با فردی خیالی دست داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه شب بار دیگر پس از اتمام سخنرانی، با شخصی خیالی دست داد.

نیویورک پست گزارش داد، رئیس‌جمهور ۷۹ ساله آمریکا که از زمان ورود به کاخ سفید با گاف‌های متعددش خبرساز شده است، پس از ۴۰ دقیقه سخنرانی در ایالت کارولینای شمالی، ناگهان به سمت راست خود چرخید و دستش را به سمت شخصی خیالی دراز کرد.

برگزارکنندگان مراسم سخنرانی بلافاصله پس از مشاهده گاف جدید بایدن از جای خود بلند شده و با دست زدن و تشویق رئیس جمهورشان تلاش کردند توجه حضار را منحرف کنند.

آبان سال گذشته نیز مسن‌ترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا در انتهای سخنرانی در نیوجرسی با فردی خیالی دست داده بود. او همچنین در این سخنرانی هنگام سرفه کردن دستش را جلوی دهانش گرفته بود، لحظاتی بعد از پله ها پایین رفته و با مقامات دست داده بود.

پیش از رسیدن بایدن به ریاست جمهوری گمانه‌زنی‌ها درباره زوال عقل او مکرراً از سوی جمهوری‌خواهان مطرح می‌شد. گاف‌های متعدد او پس از رسیدن به ریاست جمهوری نگرانی مقامات و مردم آمریکا از توانایی اداره امور توسط رئیس جمهور کشورشان را دوچندان کرده است.

بایدن از زمان رسیدن به ریاست جمهوری در مسائل داخلی و سیاست خارجی با ناکامی‌های بزرگی مواجه شده است. او از یک سو قادر به مهار تورم سنگین آمریکا نبوده و از یک سو ناتوانی در بازگشت به برجام، خروج مفتضحانه نیروهای آمریکایی از افغانستان و وخامت اوضاع در اوکراین موجب شده‌اند میزان رضایت آمریکایی‌ها از دولت او کاهش چشمگیری پیدا کند.

بر اساس جدیدترین نظرسنجی که در میان جوانان آمریکایی انجام شده، محبوبیت دولت بایدن با سقوط حدود بیست درصدی همراه شده است. 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی