دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با امیرعبداللهیان

کدخبر: 489909
اقتصادنیوز: در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با وزیر امور خارجه کشورمان، اهمیت و ضرورت همکاری های تنگاتنگ و بیش از پیش وزارت امور خارجه و معاونت بین الملل قوه قضائیه مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، در دیدار کاظم غریب آبادی معاون امور بین‌الملل و حقوق بشر قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، اهمیت و ضرورت همکاری های تنگاتنگ و بیش از پیش وزارت امور خارجه و معاونت بین الملل قوه قضائیه مورد تاکید قرار گرفت.

در این دیدار همچنین در مورد اهمیت همکاری ها در زمینه استیفای حقوق ایرانیان مقیم خارج از کشور و حفظ و صیانت از جایگاه آنها در کشورهای محل اقامت و همچنین برقراری تسهیلات مناسب برای بهره مندی از حقوق آنها در داخل کشور خصوصا تقویت زمینه برای رفت و آمد آسان به منظور حفظ ارتباط هر چه بیشتر باکشور و شراکت در توسعه علمی، فن آوری و اقتصادی کشور گفتگو و تبادل نظر شد.

در این دیدار همچنین زمینه های همکاری مشترک در حوزه معرفی ارزش های متعالی حقوق انسان از نگاه دینی در جمهوری اسلامی ایران و مقابله با نظام های به اصطلاح حقوق بشری مبتنی بر استاندارد های دو گانه مورد تاکید قرار گرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی