علم الهدی: در عرصه سیاسی گناه می‌کنند تا چند لامذهب خوششان بیاید

کدخبر: 490372
امام جمعه مشهد گفت: ما در عرصه‌های سیاسی و سیاسی‌کاری‌ها می‌بینیم که گناه میکنند و از گناه حمایت می‌کنند برای اینکه ۴ مضلف از آنها خوششان بیاید برای اینکه چند بی‌دین لاییک را جذب کنند این خیلی بی حیایی است که آدم با خدا دربیفتد تا یک عده لامذهب از او خوششان بیاید.

به گزارش اقتصادنیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد در خطبه‌ی نماز جمعه امروز عنوان کرد: امام علی علیه السلام می فرماید انبیا طبیب دوار به طب هستند یعنی هم نقطه درد را می‌شناسند و هم قدرت تشخیص بیماری را دارند و جای جراحت را مرهم گذاری می‌کنند. اطبا در معالجه بیماران دو برنامه دارند یکی مثبت و دیگری منفی شما وقتی به یک طبیب در دوره بیماری مراجعه می‌کنید بعد از تشخیص بیماری برای شما یک برنامه مثبت دارد در کنار این برنامه برنامه منفی هم دارد و می‌گوید اینها را نباید انجام دهید و چنین چیزهایی را نباید بخورید انبیا هم مانند طبیب یک برنامه مثبت و یک برنامه منفی دارند.

وی ادامه داد: تقوا یک واژه ای است که هم در مبنای عربی هم در معنای فارسی فقط ناظر به معنای منفی ست اما علمای ما می‌گویند تقوا به معنی حفظ کردن چیزی از هر چیزی است که به آن ضربه بزند. آنچه بیش از هر چیزی می‌تواند به ما زیان برساند غضب خداست. اگر فکر می کنید برخی چیزها مثل دشمن و بیماری ضرر میزنند وقتی مشغول خشم خداوند نشویم هم آن ضرر را خدا برطرف می کند و هم اینکه اگر ضرری متوجه ما شد خداوند آن را جبران می کند.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از ایلنا و ایرنا بخوانید؛

*  اگر کاری کردیم که خدا خشمگین شد ضرر این دیگر قابل جبران نیست در اوج قدرت و ثروت بدانید که در زندگی هر کاری می‌کنید بکنید اما خداوند را به غضب نیاورید از خدا بخواهید در این شب قدر مقدر کند باعث خشم خداوند نشویم. علم‌الهدی گفت:  ما در عرصه‌های سیاسی و سیاسی‌کاری‌ها می‌بینیم که گناه میکنند و از گناه حمایت می‌کنند برای اینکه ۴ مضلف از آنها خوششان بیاید برای اینکه چند بی‌دین لایک را جذب کنند این خیلی بی حیایی است که آدم با خدا دربیفتد تا یک عده لامذهب از او خوششان بیاید.

*{ با اشاره حادثه مزار شریف}: به خاک و خون کشیده شدن شیعیان امیرالمومنین در مسجد مزار شریف توسط عناصر ضدشیعه را به جامعه دوستداران اهل بیت تسلیت عرض می‌کنم واقعاً مظلومیت امیرالمومنین در حدی است که اگر هزار سال بگذرد اگر کسی از علی دم بزند به خاک و خون کشیده می شود امروز حساس ترین روزها و ایام از نظر یادآوری مظلومیت مولا است.

* برخی از این جریانهای مافیایی در دستگاههای دولتی جریان و سرمنشاء دارند که باید به همت همه بخشها و قوا شناسایی و با آنان برخورد شود.

*{با اشاره به این که گرانی روز افزون فشار فراوانی بر مردم وارد کرده است}: در حالی که دولت سعی در کاهش تورم دارد چرا هنوز گرانی فراوان است؟ و معیشت مردم مورد هدف قرار گرفته است؟ باید بدانیم که علت این گرانی‌ها در داخل خود کشور ماست.

* دشمنان نظام و اسلام اقدام به آغاز عملیات روانی و علم کردن موضوعی برای یکی از مسوولان کرده‌اند تا به عناوین مختلف وی را از عرصه کنار زده و بر شما مردم مسلط شوند.

تیتر یک
  • خودروسازان برای تعهد به مشتریان باید اجازه می‌گرفتند

    اقتصادنیوز: با اعلام خبر توقف تولید ۵ خودرو از ماهها قبل این سوال مطرح شد که با اجرای این طرح سرنوشت پیش فروش های…

از دست ندهید