وقوع انفجاری دیگر در افغانستان؛ این بار مقابل وزارت صنعت و تجارت

کدخبر: 490428
اقتصادنیوز: رسانه های افغانستان دقایقی پیش به نقل از شاهدان عینی خبر دادند، یک انفجار در مقابل وزارت صنعت و تجارت در جاده دارالامان شهر کابل در حوزه هفتم امنیتی شهر کابل رخ داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه‌های افغانستان از وقوع انفجاری دیگری در جاده دارالامان در مقابل وزارت تجارت افغانستان خبر دادند؛ این انفجار به دنبال انفجار در یک مسجد در ولسوالی امام صاحب قندوز در شمال افغانستان که بیش از ۳۰ کشته و زخمی به دنبال داشته، رخ داده است.

رسانه های افغانستان دقایقی پیش به نقل از شاهدان عینی خبر دادند، یک انفجار در مقابل وزارت صنعت و تجارت در جاده دارالامان شهر کابل در حوزه هفتم امنیتی شهر کابل رخ داده است.

منابع محلی هنوز از میزان تلفات و جزییات این حادثه و نیز هویت عاملان انفجار خبری نداده اند.

علت انفجار یک بمب جاسازی شده در یک دستگاه خودرو موتور رنجر متعلق به طالبان در حاشیه جاده در نزدیکی دانشگاه اعلام شده است.

مسوولان طالبان جزیئات بیشتری ارائه نکرده‌اند اما گفته‌اند در این انفجار به کسی آسیب نرسیده است.

این دومین حمله طی روز جاری است که در افغانستان اتفاق می افتد ؛ منابع محلی و منطقه ای پیشتر، ساعت حوالی 14 بعد از ظهر امروز جمعه نیز خبر دادند که بر اثر یک عملیات انتحاری نامشخص در مسجدی در شهر امام صاحب شهر قندوز در شمال افغانستان دستکم 21 تن کشته و تعداد زیادی هم زخمی شده اند.

حملات تروریستی و خشونت ها در افغانستان از روز سه شنبه گذشته با حملاتی به مدارس و مساجد در غرب کابل شروع شد که در روز پنجشنبه هم این حملات ادامه یافت. در این حملات تعداد زیادی کودک و نوجوان قربانی خوی افراط گرایانه و فرقه ای شده اند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی