کلیات تعرفه های سلامت در سال ۱۴۰۱ تصویب شد

کدخبر: 490825
​اقتصادنیوز: در جلسه هیئت دولت امروز کلیات تعرفه های سلامت و میزان رشد آن در سال ۱۴۰۱ را بررسی و تصویب شد.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،در جلسه بعدازظهر امروز هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، کلیات تعرفه های سلامت و میزان رشد آن در سال 1401 بررسی و به تصویب رسید.

هیئت وزیران در جلسه امروز خود، به استناد بند (الف) ماده (9) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و به پیشنهاد مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه و بودجه کشور، کلیات تعرفه های سلامت و میزان رشد آن در سال 1401 را تصویب کرد.

** ارائه گزارش به هیئت وزیران درخصوص سند تحول دولت

در ادامه جلسه امروز هیئت وزیران، گزارش دبیرخانه ستاد راهبردی و رصد و پایش سند تحول دولت درخصوص سند یاد شده مورد بررسی قرار گرفت.

سند تحول دولت در راستای فرمان مقام معظم رهبری در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404، سیاست های کلی نظام و با اتکا و بهره مندی از بیانات امام خمینی(ره) و انتظارات تحولی رهبر معظم انقلاب با تأکید بر بیانیه گام دوم انقلاب، نگاشته شده و در اجرای اصل (134) قانون اساسی، به عنوان برنامه و خط مشی دولت و مبنای عمل قوه مجریه، وزرا و دستگاه های اجرایی تهیه و تدوین شده است.

عدالت محوری، مردم پایه بودن، دانش بنیان بودن و خانواده محوری، چهار رکن اصلی سند یاد شده را تشکیل می دهند.

رونق تولید ملی، ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی و چگونگی شناسایی موضوعات اولویت دار کشور، از دیگر بخش های مورد توجه در سند تحول دولت هستند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی