خط و نشان انصارالله یمن برای رژیم صهیونیستی در آستانه روز قدس

کدخبر: ۴۹۱۳۶۲
اقتصادنیوز: رهبر انصارالله یمن با تاکید بر اینکه اسرائیل با تسلط بر فلسطین، موجودی موقتی است که نابودی آن اجتناب‌ناپذیر است، گفت: واقعیت، گواه عوامل نابودی رژیم صهیونیستی است و شاخص‌های افول رژیم صهیونیستی از سوی رهبران این رژیم واضح و مشخص شده است.
خط و نشان انصارالله یمن برای رژیم صهیونیستی در آستانه روز قدس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رهبر انصارالله یمن با بیان اینکه روز قدس فرصت مهمی برای یادآوری مسئولیت امت اسلام در قبال فلسطین و بسیج ملت برای حرکت جدی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است ، تاکید کرد که رژیم صهیونیستی موجودی موقتی است که نابودی و پیروزی بر آن اجتناب ناپذیر است.

شبکه المسیره یمن گزارش داد، «عبدالملک بدرالدین الحوثی» امروز (سه شنبه) در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس با عنوان «منبر قدس» برگزار شد، افزود:  روز قدس مناسبت مهمی برای وحدت امت اسلام حول مساله فلسطین برای اتخاذ موضع صحیح و واحد و لبیک به مردم فلسطین، مجاهدین فلسطینی، نگهاهبانان مسجد الاقصی و مردم استوار قدس است. 

وی با بیان اینکه فلسطین یکی از روشن‌ترین و بی‌ابهام‌ترین مسائل است و این را همه فرزندان امت اسلام اذعان دارند، اظهار داشت: امت اسلام بر بازگرداندن مقدسات و اینکه پاکسازی فلسطین از لوث یهودی‌های صهیونیست برعهده مسلمانان است اتفاق نظر دارند. 

رهبر انصارالله یمن افزود: این حق، کاربرد مهمی در اتحاد امت اسلام برای اتخاذ یک موضع واحد جهت حمایت از مردم فلسطین دارد.  

وی با تاکید بر اینکه مردم یمن بر اساس مبانی اسلامی و هویت دینی خود بر مواضع صریح و صریح خود مبنی بر پایبندی به حق ملت فلسطین پایبند هستند، بیان کرد: مردم ما بر حق فلسطینی‌ها در پاکسازی سرزمین خود و از بین رفتن بی‌عدالتی علیه مردم فلسطین که نباید نادیده گرفته شود، اصرار دارند. 

عبدالملک بدرالدین الحوثی با تاکید بر اینکه مردم عزیز یمن در کنار آزادگان امت اسلام و محور مقاومت و جهاد برای ارتقای سطح همکاری و هماهنگی تلاش خواهند کرد، گفت: این همکاری در بین فرزندان امت اسلام یکی از عالی‌ترین و بهترین  مصادیق عبارت «علی البر و التقوی» است. 

 

هرگونه تهدید وجودی علیه قدس به معنای جنگ منطقه‌ای است

رهبر انصارالله یمن بار دیگر گفت که ما معادله «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان که در آن وی هر گونه تهدید وجودی علیه قدس را به معنای جنگ منطقه‌ای دانست را با جدیت و صادقانه پذیرفته‌ایم  و از مشارکت در هر کاری که بتوانیم با آزادگان امت اسلام، ملت فلسطین و محور جهاد و مقاومت انجام دهیم دریغ نخواهیم کرد. 

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی با تسلط بر فلسطین، موجودی موقتی است که نابودی و پیروزی بر آن اجتناب ناپذیر است، افزود:  واقعیت، گواه عوامل نابودی رژیم صهیونیستی است و شاخص‌های افول رژیم صهیونیستی از سوی رهبران این رژیم واضح و  مشخص شده است.

تیتر یک
کارگزاری مفید