نماینده ساوه و زرندیه در سخنرانی پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس؛

وعده الهی درخصوص نابودی رژیم اسرائیل در حال تحقق است

کدخبر: 491828
نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وعده الهی در خصوص نابودی کفر و استکبار در خصوص رژیم اسرائیل در حال تحقق است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد سبزی ظهر امروز در سخنرانی پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس در مصلی امام علی (ع) ساوه با بیان اینکه روز قدس و مرگ بر اسرائیل مبنای قرآنی دارد، گفت: حضرت امام (ره) با نگاه بلند و آینده‌نگرانه خود در نامگذاری این روز باعث شد پیام آیات مختلف قرآن در قیام علیه استکبار و کفر در جامعه به وضوح نمایان شود.

وی با بیان اینکه امروز فلسطین خط مقدم ما و همه جهان اسلام است، افزود: امروز تمام مردم ایران و جهان به تاسی از راه شهید حاج قاسم سلیمانی در صحنه حضور دارند و یک صدا فریاد نابودی این رژیم غاصب را سر می‌دهند.

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه روز قدس سند سقوط اسرائیل و قیام جهان اسلام علیه این لکه ننگین بر تاریخ است، ادامه داد: وعده الهی در خصوص نابودی کفر و استکبار در خصوص این رژیم در حال تحقق است و با گذشت سال‌ها از نامگذاری این روز توسط بنیانگذار انقلاب شاهد زوال این رژیم و قدرت گرفتن جمهوری اسلامی هستیم. 

سبزی خاطرنشان کرد: اگر روزی آمریکا و اسرائیل در منطقه برای کشورها تصمیم گیری می‌کردند، امروز جمهوری اسلامی ایران بعنوان قدرت فرامنطقه‌ای تصمیم گیر منطقه شده و موجودیت رژیم غاصب صهیونیستی روی گسل فروپاشی قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه اسرائیل به جایگزینی یهودیان از مهاجران جنگ زده اوکراینی روی آورده است،گفت: رژیم‌های خائن عربی که دم خود را به رژیم صهیونیستی گره زده اند بدانند که رابطه شما نه سودی برایتان خواهد داشت و نه به عمر این رژیم خواهد افزود.

وی تصریح کرد: دولت‌های خائن عربی که نوکر اسرائیل شده‌اند باید به این موضوع توجه کنند که آبروی نداشته خود را به حراج نگذارند، چراکه در آتش خشم ملت‌های منطقه خواهند سوخت.

نماینده مردم در مجلس با هشدار به برخی خائنین داخلی نیز گفت: کسانی به ملت خود خیانت می‌کنند بدانند که رسوایی در مقابل مردم مردم در انتظار آنها خواهد بود بنابراین خود را در صف انقلاب قرار دهند. 

حجت الاسلام سبزی بیان کرد: این حماسه باشکوه نشان داد مردم علیرغم مشکلات همچنان پای نظام و انقلاب هستند و امیدواریم با تلاش و خدمات شبانه روزی مسئولان در حل مشکلات مردم، این ایثارگری و مقاومت مردم را جبران کنیم.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی