افشاگری جدید درباره زندگی خصوصی پوتین / او 2 پسر دوقلو از معشوقه اش دارد

کدخبر: ۴۹۲۴۸۷
ولادیمیر پوتین از معشوقه مخفی و ژیمناستیک کار خود دو پسر دارد که بنابر گزارش ها، دکتری که پسران را به دنیا آورده حقیقت این موضوع را تایید کرده است.
افشاگری جدید درباره زندگی خصوصی پوتین / او 2  پسر دوقلو از معشوقه اش دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، مدتها شایعه شده بود که پوتین ۶۹ ساله با آلینا کابایوا ۳۸ ساله رابطه دارد، اما اکنون جزئیات جدیدی در مورد دو پسر آنها آشکار شده است.

گفته می شود که آلینا همچون بانوی اول روسیه زندگی می کند که ناوگانی از لیموزین ها و گروهی از محافظان مسلح در اختیار او قرار دارند.

کابایوا چند روز پیش یک حضور عمومی نادر در VTB Arena مسکو برای ارائه یک اجرای ژیمناستیک ریتمیک در جشنواره "آلینا"، داشت. او در مقابل بیلبوردی ایستاده بود که آرم «Z» داشت؛ نماد حمایت از عملیات نظامی روسیه در اوکراین. تصویر زیر مربوط به همین مراسم است:

افشاگری تازه از پوتین و معشوقه جنجالی؛ پای دو پسر در میان است
آلینا کابایوا در جشنواره "آلینا"

در حالی که پوتین دو دخترش را از ازدواجش با "لیودمیلا اوچرتنی" که در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید، تصدیق می کند، او رابطه خود را با کابایوا و همچنین سایر فرزندان خود مخفی نگه داشته است.

اکنون روزنامه سوئیسی Sonntagszeitung فاش کرده است که او دو پسر از او دارد که یکی در سال ۲۰۱۵ در سوئیس در میان امنیت شدید و دیگری در سال ۲۰۱۹ در روسیه متولد شده است.

جزئیات جدید با شایعات درباره اینکه پوتین و آلینا کابایوا ۳۸ ساله فرزند دوقلو در سال ۲۰۱۸ به دنیا آورند در تناقض است.

این روزنامه می‌گوید منبع آن یکی از دوستان شخصی کابایوا است که دکتری را نیز می‌شناسد که این دو پسر را به دنیا آورده و جزئیات مربوط به تولد آنها را تأیید کرده است.

این پزشک زن روسی الاصل در کلینیکای سنت آنا در منطقه ایتالیایی زبان تیچینو در سوئیس کار می کند، جایی که اولین فرزند در آنجا متولد شد.

همان دکتر در سال ۲۰۱۹ پسر دوم را در مسکو به دنیا آورد و قبل از تولد، کابایوا چندین بار مخفیانه به لوگانو سفر کرده بود.

کابایوا همچنین قبل از شروع رابطه خود با پوتین که گفته می شود در سال ۲۰۰۷ بود، چندین بار به سوئیس سفر کرده بود.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید