واکنش سخنگوی دولت به خبر افزایش قیمت بنزین

کدخبر: 496700
اقتصادنیوز: بهادری جهرمی با تکذیب اخبار منتشر شده درباره تلاش دولت برای افزایش دوباره قیمت بنزین گفت که دولت سیزدهم هیچ برنامه‌ای در این باره ندارد.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اصلاحات نیوز، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در واکنش به اخبار منتشر شده درباره تلاش ابراهیم رئیسی، رئیس قوه مجریه برای افزایش دوباره قیمت بنزین در ایران، اظهار کرد: «دولت سیزدهم هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین در ایران ندارد.»

این مقام مسئول در دولت سیزدهم در بخش دیگری از اظهاراتش، افزایش قیمت گازوئیل و دیگر حامل‌های انرژی در ایران را نیز رد کرد و گفت: «هیچ برنامه‌ای برای افزایش هیچ یک از حامل‌های انرژی در ایران وجود ندارد. قرار نیست هیچ مدل از حامل‌های انرژی گران شود. تنها برنامه برای گاز بود که مربوط به سال گذشته بود نه امسال.»

سخنگوی دولت همچنین در واکنش به برداشت‌های صورت گرفته از اظهارات ابراهیم رئیسی مبنی بر ناچاری دولت برای اتخاذ تصمیمات سخت اقتصادی بیان کرد: «تصمیم سخت ذکر شده در اظهارات رئیس جمهوری، ناظر به مقابله با فساد و مفسیدن بود. منظور رئیس جمهوری مقابله با رانت خواران در عرصه خصوصی سازی بود و نه حامل‌های انرژی و بنزین.»

 

در اکوایران ببینید؛

 

تیتر یک
اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
از دست ندهید