یارانه های نقدی تا چه زمانی پرداخت خواهد شد؟/ سخنگوی دولت: ۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستائیان توزیع شد

کدخبر: 503491
سخنگوی دولت گفت: در راستای حادثه تلخ کشته شدن جوجه‌های یک‌روزه، ۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستاییان عزیز به رایگان توزیع شده و وزارت جهاد دنبال واکسیناسیون این جوجه‌ها است.

به گزارش اقتصادنیوز، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با مصوبات امروز هیئت وزیران اظهار کرد: دو لایحه مربوط به موضوع قیر و یک لایحه مربوط به کاهش ورودی از چهار درصد به یک درصد در هیئت دولت به تصویب رسید.

وی مطابق با گزارش وزیر جهاد در خصوص میزان خرید گندم از کشاورزان عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳.۵ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است و در راستای حادثه تلخ کشته شدن جوجه‌های یک‌روزه، ۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستاییان عزیز به رایگان توزیع شده و وزارت جهاد دنبال واکسیناسیون این جوجه‌ها است.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از مهر و ایرنا بخوانید؛

* در رابطه با تهاتر شرکت‌های خصوصی و شرکت‌های دولتی اصلاحی صورت گرفت تا امکان تهاتر در مالیات‌ها و تسویه بدهی‌های شرکت‌های دولت به بخش خصوصی وجود داشته باشد.

*{درباره برنامه دولت برای بهبود عملکرد و تقویت تیم فوتبال}: دولت با توجه به اولویتی که مردم برای تیم فوتبال قائل هستند از هیچ کمکی برای تقویت تیم فوتبال دریغ نمی‌کند و رئیس‌جمهور هم تاکید داشتند هر اقدام لازمی که برای پیروزی و موفقیت تیم ملی نیاز است، انجام شود و بازیکنان تیم ملی نباید هیچ دغدغه‌ای داشته باشند، تنها دغدغه آنها باید پیروزی و موفقیت در مسابقات باشد.

*{ درباره نحوه پرداخت یارانه‌ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی}: قانونگذار روش کالابرگ را پیش بینی کرده است و دولت تلاش می‌کند تا زیر ساخت آن را فراهم شود و تا زمانی که زیر ساخت فراهم نشود، پرداخت یارانه نقدی تداوم خواهد داشت.

*{ در رابطه با زمان معرفی وزیر تعاون}: در خصوص این سوال اطلاعی ندارم.

 

تیتر یک
اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
از دست ندهید