استقبال متفاوت و معنادار خبرنگاران فلسطینی از بایدن

کدخبر: 508408
اقتصادنیوز: بیلبوردهایی با تصویر خبرنگار شبکه الجزیره در خیابان‌های بیت لحم در جریان سفر بایدن به سرزمین‌های اشغالی نصب شده است و خبرنگاران فلسطینی با پوشیدن تیشرت «شیرین ابوعاقله» از او استقبال کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خبرنگاران فلسطینی در کنفرانس خبری جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده و «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در فلسطین تیشرت «شیرین ابوعاقله» خبرنگار شهید شبکه الجزیره را پوشیده‌اند.

شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه الجزیره در بامداد چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه جاری هنگام پوشش خبری یورش صهیونیست‌ها به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری رود اردن از ناحیه سر هدف گلوله نظامیان اشغالگر قرار گرفت و جان باخت.

پیش‌تر، منابع خبری عربی از نصب بیلبوردهای ابوعاقله خبرنگار ترور شده به دست نظامیان صهیونیستی در بیت لحم در جریان سفر رئیس جمهوری آمریکا به سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

به گزارش ایرنا، مرکز اطلاع رسانی فلسطین روز پنجشنبه خبر داد که بیلبوردهایی با تصویر ابوعاقله در خیابان‌های بیت لحم در جریان سفر بایدن به سرزمین‌های اشغالی نصب شده است.

رئیس جمهوری ایالات متحده برای دیدار با مقام‌های رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه ۱۳ ژوئیه (۲۲ تیر)  وارد فرودگاه بن‌گوریون تل‌آویو شد.

بایدن قرار است در سفر خاورمیانه‌ای خود ضمن ملاقات با رهبران رژیم صهیونیستی به عربستان سعودی هم سفر کند.

تیتر یک
  • آیا ۱۲ ایستگاه متروه تا آخر سال راه اندازی می‌شود؟

    اقتصادنیوز: با وجود تشکیل قرارگاه حمل و نقل و تاکید مدیران شهری به موضوع حمل و نقل عمومی و مترو ، هنوزجلسه ای با حضور…

از دست ندهید
فلای تودی