امارت اسلامی:

اگر امر به معروف نباشد، غضب خدا نازل می شود/ فرمان‌های اسلامی بیشتری صادر خواهد شد

کدخبر: 510087
اقتصادنیوز: محمدخالد حنفی سرپرست وزارت امر به معروف و نهی از منکر طالبان گفت برای استقرار نظام اسلامی، فرمان‌های دیگری صادر خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خبرگزاری «جمهور» افغانستان خبرداد:  «محمدخالد حنفی» سرپرست وزارت امر به معروف و نهی از منکر طالبان در سفر به ولایت پکتیا گفت ماموران این وزارت‌خانه در پی تطبیق جدی فرمان‌های قبلی هستند.

وی خاطر نشان کرد این وزارت خانه نقش مهمی در بقای نظام اسلامی دارد و با وجود فشارهای بین‌المللی، از تصمیمات خود عقب نشینی نمی‌کند.

وی همچنین افزود: "اگر در منطقه‌ای امر به معروف نباشد، غضب خداوند بر آن مردم نازل می‌شود. ما دست به‌دست هم داده‌ایم تا نظام اسلامی را در این‌جا مستقر کنیم و به همین دلیل همه تصمیم‌ها و سایر احکام را اجرا خواهیم کرد و فرمان‌های دیگری هم در راه است. "

حنفی از مردم پکتیا نیز خواست با حکومت همکاری کنند.

این در حالی است که دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان(یونما) اخیرا از فعالیت وزارت امر به معروف طالبان ابراز نگرانی کرده است.

دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان اعلام کرد دستورات این وزارت، حقوق بشر و آزادی‌های شهروندان افغانستان به ویژه زنان و دختران را محدود می‌کند.  

 
 
تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی