حکم بازگشت کامران نجف زاده از آمریکا / ماموریت تمام شد

کدخبر: 510378
اقتصادنیوز: پیمان جبلی در حکمی مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در نیویورک را منصوب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در متن حکم پیمان جبلی رییس صدا و سیما خطاب به علی رجبی، مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در نیویورک آمده است:

 

«باسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای علی رجبی،

نظر به مراتب تعهد و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیر دفتر نمایندگی سازمان در نیویورک» منصوب می‌شوید. رصد وقایع و رویدادهای سازمان ملل متحد و کشور محل مأموریت در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و فرهنگی، جمع آوری و ارسال اخبار با توجه به اولویت ها و ارزش‌های خبری و بهره برداری بهینه از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در جهت تولید برنامه از وظایف شماست.

از زحمات و تلاش های  مستمر جناب آقای کامران نجف زاده در مدت تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم. توفیق جنابعالی را از خداوند متعال، در ایفای مطلوب وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی  خواستارم.»

علی رجبی خبرنگار ارشد سازمان صداوسیما، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی و نیز رشته علوم ارتباطات گرایش ژورنالیسم تلویزیونی است. وی دارای  ۲۲ سال سابقه خبرنگاری داخلی در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی است.

در کارنامه وی، عناوینی چون خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در افغانستان، خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در عراق، خبرنگار و مدیر نمایندگی سازمان صدا و سیما در منطقه امریکای لاتین (ونزوئلا) ثبت شده است.

تیتر یک
از دست ندهید