شهادت یک نوجوان ۱۶ ساله در رام‌الله توسط صهیونیست‌ها

کدخبر: 511444
اقتصادنیوز: نظامیان اسرائیلی یک نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی که تنها فرزند یک خانواده بود را در شرق رام الله به شهادت رساندند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، وزارت بهداشت فلسطین روز جمعه اعلام کرد که این نوجوان که از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود و تلاش ها برای نجات جان وی بی نتیجه ماند.

رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند، این نوجوان امجد ابوعلیا و تنها فرزند خانواده بود.

روز جمعه ساکنان روستای المغیر در شرق رام الله برای مخالفت با تجاوزهای صهیونیست های شهرک نشین اقدام به برگزاری تظاهرات اعتراضی کردند که این تظاهرات مسالمت آمیز مورد حمله نظامیان و شهرک نشینان مسلح قرار گرفت.

در این درگیری شماری از فلسطینیان زخمی شدند.

نیروهای رژیم صهیونیستی روز یکشنبه گذشته نیز با دهها خودروی نظامی از چند محور به حومه بخش قدیمی شهر نابلس در شمال کرانه باختری اشغالی یورش برده و با مبارزان فلسطینی درگیر شدند.

درگیری‌های شدیدی بین نیروهای مقاومت و نظامیان اشغالگر که اقدام به محاصره خانه‌ای در محله الیاسمینه در بخش قدیمی شهر نابلس کردند، روی داد.

همزمان هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی بر فراز این منطقه به پرواز در آمدند.

نظامیان صهیونیستی همچنین چندین تک تیرانداز را بر روی پشت بام ساختمان ها در محله راس العین مشرف به بخش قدیمی شهر نابلس مستقر کردند.

جمعیت هلال احمر نابلس اعلام کرد:  عبود صبح (۲۹ ساله) و محمد العزیزی (۲۲ ساله) دو جوان فلسطینی در جریان هجوم نیروهای اشغالگر به شهر نابلس به ضرب گلوله به شهادت رسیدند و این درحالی است که این نیروها از ورود کادر پزشکی و نیروهای امدادی به محل ممانعت می کنند.

در این درگیری ها ۹ شهروند فلسطینی نیز زخمی شدند.

تیتر یک
از دست ندهید