علت استفاده دولت رئیسی از زیلو در نهاد ریاست جمهوری+ تصاویر

کدخبر: 512361
روز گذشته تصویری از جلسه‌ای با حضور ابراهیم رئیسی در یکی از سالن های نهاد ریاست جمهوری منتشر شد که برخلاف گذشته به جای فرش از زیلو برای پوشش کف آن استفاده شده بود. انتشار این تصاویر با واکنش های زیادی رو به رو شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روز گذشته انتشار تصویر جلسه‌ای با حضور رییس جمهوری در یکی از سالن های نهاد ریاست جمهوری که برخلاف گذشته به جای فرش از "زیلو" برای پوشش کف آن استفاده شده بود، واکنش هایی را خصوصا در فضای مجازی به همراه داشت که توضیحاتی از سوی یک منبع مطلع ارایه شد.

در اکوایران ببینید : دزد به اینترنت ایران زد

بر اساس توضیحات ارایه شده گفته می‌شود که جلسات هیات دولت از ابتدای کرونا (در دولت دوازدهم) در محل تصویر یاد شده برگزار نشده است و حتی روز دوشنبه که تصویر یاد شده مربوط به آن روز است قبل و بعد از مراسم امضای "تفاهمنامه مشارکت‌ تامین مالی برای احداث پتروپالایشگاه شهید سلیمانی" در این سالن دو برنامه کاری دیگر رییس جمهور که مربوط به دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس و همچنین دیدار با اعضای ستاد اربعین حسینی می‌شد، در سالن شهید بهشتی ریاست جمهوری (محل برگزاری جلسات رییس جمهور) برگزار شد.

ماجرای زیلو های جلسه رییس جمهور چه بود ؟

لذا از آنجاکه جلسه اول طولانی شد و مهمانان جلسه سوم هم رسیده بودند، اجبارا و براساس شرایط جلسه امضاء اسناد که جلسه کوتاهی بود به سالنی که فعلا "زیلو" دارد منتقل شد.

بر اساس توضیحات ارایه شده، این سالن در حال تعمیر است، و کلیه وسایل آن از جمله فرش ها فعلا به محل دیگری منتقل شده است.

جلسه نمایندگان خراسان جنوبی ، رضوی و شمالی با رییس جمهوری

تیتر یک
از دست ندهید