وزیر اطلاعات یک پیام صادر کرد

کدخبر: ۵۲۵۲۷۹
اقتصادنیوز: حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات با صدور پیامی روز فراجا را به فرمانده و افتخار آفرینان فراجا تبریک گفت.
وزیر اطلاعات یک پیام صادر کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، وزیر اطلاعات با صدور پیامی روز فراجا را به فرمانده و افتخار آفرینان فراجا تبریک گفت.

حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات با صدور پیامی روز فراجا را به سردار اشتری و افتخار آفرینان فراجا تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سردار سرتیپ پاسدار اشتری

فرماندهی محترم انتظامی جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیّت

فرارسیدن روز نیروی انتظامی را خدمت جناب‌عالی، فرماندهان، کارکنان و سربازان افتخار آفرین فراجا که حافظان مرزهای مملکت امام زمان (عج) و امنیت پایدار در سرزمین اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) می‌باشند، صمیمانه تبریک می‌گویم و به روان پاک شهدای گلگون کفن به‌ویژه شهدای مظلوم اغتشاشات اخیر ادای احترام نموده و حسن عافیت جانبازان سرافراز آن نیروی الهی را از پیشگاه خالق حفیظ آرزومندم.

اقدامات جان‌برکفان فرماندهی نیروی انتظامی کشور در طول سال‌های گذشته و در حوزه‌های مختلف، از جمله اقدامات دشمن شکن آن‌ها در مقابله با فتنه‌ها، تأمین امنیت اجتماعی جامعه، مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، جان‌فشانی در مرزها و سایر اقدامات این عزیزان، همواره قابل تقدیر و سپاس بوده است.

اینک نیز مقابله‌ی متعهدانه و از خودگذشتگی کارکنان مؤمن و انقلابی آن فرماندهی معزز در تقابل با اغتشاشگران و تروریست‌ها و ابراز دشمنی آشکار استکبار و صهیونیزم جهانی، حکام مرتجع منطقه و مزدوران تجزیه‌طلب آشوبگر و افراد ناآگاه و فریب خورده، نشان از موفقیت‌های تحسین برانگیز آن فرماندهی در انجام وظایف دارد و قدردانی امّت فهیم و ولایت‌مدار میهن اسلامی‌مان مؤید محبوبیت نیروی انتظامی است.

به حول و قوه‌ی الهی این دسیسه نیز همانند دیگر توطئه‌های از پیش طراحی شده با شکستی مفتضحانه روبرو می‌گردد و دگر بار رسوایی فتنه افکنان را رقم می‌زند. سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در سنگر عظیم مبارزه و جهاد به همراه جامعه‌ی هوشیار و قدرتمند اطلاعاتی کشور، همکاری با جان‌برکفان آن نیرو را در حفظ امنیت پایدار، بر خود فرض می‌دانند و در انجام این وظیفه‌ی خطیر الهی اهتمام خواهند ورزید.

سیّد اسماعیل خطیب

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید