نفتالی بنت از صحنه سیاسی کناره گیری می‌کند

کدخبر: ۵۲۶۱۸۴
اقتصادنیوز: نفتالی بنت که اکنون جانشین نخست وزیر اسرائیل است، اعلام کرد بعد از انتخابات پیش رو به طور کامل از صحنه سیاسی کناره گیری می‌کند.
نفتالی بنت از صحنه سیاسی کناره گیری می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، روتر نت و چند رسانه دیگر عبری زبان به نقل از دفتر نفتالی بنت جانشین نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد، وی تا پایان دوره ائتلاف در پست خود باقی مانده و بعد از آن از صحنه سیاسی خداحافظی می‌کند، ولی این خداحافظی منوط به شرایط آن زمان خواهد بود.

ترس واقعی اسرائیل از توافق برجام/حقایقی که رژیم صهیونیستی کتمان می کند

خبرنگار شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد، نفتالی بنت جانشین نخست وزیر اسرائیل قصد دارد، بعد از انتخابات از صحنه سیاسی خداحافظی می‌کند.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که پیش از این گفته شده بود، با توجه به عدم مشارکت بنت در انتخابات پیش رو احتمال آن که وی پیش از انتخابات استعفا دهد، در حالی که برخی دیگر از رسانه ها اعلام کردند او تنها به دنبال مدتی دوری از این صحنه است.

عملیات ضدصهیونیستی جدید در کرانه باختری

به نوشته رسانه‌ها اخبار ضد و نقیض در مورد ماندن یا خروج بنت از صحنه سیاسی رژیم صهیونیستی ارتباط مستقیم با با اطلاعات متفاوت دارد که در رابطه با شکست سهمگین وی در انتخابات پیش رو منتشر می شود.

به گفته کارشناسان  هرچه نظر سنجی بر کاهش محبوبیت وی و جریانش تاکید بیشتری داشته باشند، اخبار خروج حتمی وی از صحنه سیاسی هم پر رنگ تر در رسانه‌ها مطرح می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید