روزنامه دولت عصبانی شد /چرا سخنان رئیسی را تحریف کردید /به معترضان نگفت مگس!

کدخبر: ۵۲۶۲۵۴
روزنامه ایران از برخی رسانه های داخلی که با تحریف سخنان رئیس جمهور باعث تخریب او در رسانه های بیگانه شده اند انتقاد کرد.
روزنامه دولت عصبانی شد /چرا سخنان رئیسی را تحریف کردید /به معترضان نگفت مگس!

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه ایران نوشت:

پایگاه‌های خبری اقماری وابسته به جریان مخالف دولت، روز گذشته با تقطیع و تحریف اظهارات رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) مدعی شدند رئیس جمهور معترضان را «مگس» خطاب کرده است.

این تحریف از سوی رسانه‌هایی چون اصلاحات نیوز، ایران تایمز و... درحالی صورت گرفته است که رئیس جمهور در بخشی از سخنان خود در دانشگاه الزهرا(س) با اشاره به نقش دشمنان در ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور گفت: «دشمنان تصور کردند که می‌توانند در محیط دانشگاه به امیال پلید خود برسند، غافل از اینکه دانشجو و استاد ما بیدار است و آن‌قدر بصیرت دارد که اجازه نمی‌دهد دشمن در این رابطه کوچک‌ترین حرکتی در جهت امیال خود کند، باید به او گفت که ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری.»

همان‌گونه که از این اظهارات رئیس جمهور مشخص است وی به تلاش ناتمام دشمنان در ایجاد آشوب و بلوا در دانشگاه اشاره می‌کند و خطاب به دشمنان می‌گوید: «ای مگس عرصه سیمرغ...» اما رسانه‌های مخالف دولت تیتر زدند: «رئیس جمهور خطاب به معترضان: ای مگس…»

تحریف آشکاراین سخنان رئیس جمهور توسط رسانه‌های مخالف دولت، توسط رسانه‌های ضدانقلاب فارسی زبان خارج از کشور با همان خط تحریفی بازنشر شده‌ است. نکته قابل تأمل آنکه طی ماه‌های گذشته، بویژه پس از آغاز اغتشاشات در کشور برخی رسانه های مدعی اصلاح طلبی با پیگیری خطوط خود رسانه‌های ضدانقلاب، نقاط انحرافی و خلاف واقع متعددی را برجسته کردند و ضروری است نهادهای مربوطه در راستای مقابله با خط محتوایی جریان ضدانقلاب، تذکرات و برخوردهای لازم را با این کانال‌ها و رسانه‌ها ی داخلی صورت دهد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید