افزایش ۵۰درصدی حقوق نمایندگان صحت دارد؟

کدخبر: ۵۲۷۵۱۲
اقتصادنیوز: ادعای مطرح شده درباره افزایش درصدی حقوق نمایندگان از اساس کذب است و چنین موضوع یا تصمیمی در دستور کار مجلس نبوده است.
 افزایش ۵۰درصدی حقوق نمایندگان صحت دارد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، اخیراً ادعای کذبی مبنی بر تصمیم مجلس برای افزایش ۵۰ درصدی حقوق نمایندگان مطرح شده است که درباره این ادعا تاکید می‌شود:

۱- ادعای مطرح شده از اساس کذب است و چنین موضوع یا تصمیمی در دستور کار مجلس نبوده است.

۲- در شرایط حساس فعلی که کشور نیاز به آرامش دارد، بیان چنین ادعاهای کذب و تشویش آفرین آن هم بدون هیچ سند و مدرکی، این سوال را مطرح می‌کند که آیا دستگاه محترم قضائی بنا ندارد با کسانی که بدون پایه و اساس هر ادعایی را مطرح کرده و افکار عمومی را تحت تأثیر ادعاهای دروغ قرار می‌دهند برخورد کند؟

۳- مجلس شورای اسلامی با هدف برخورد با کسانی که با ادعاهای نادرست خود باعث تشویش اذهان عمومی می‌شوند، شکایت و برخورد قضائی را حق مسلم خود می‌داند.

۴- روابط عمومی مجلس شورای اسلامی از همه کانال‌ها و کسانی که این گونه مطالب را بازنشر می‌کنند تقاضا می‌کند، در انتشار مطالبی که سند و مدرک ندارد و یا به دلیل بی اطلاعی برخی افراد و یا با هدف جذب دنبال کننده و توجه افکار عمومی بیان می‌شود، دقت لازم را به کار برده و پیش از انتشار، صحت و سقم مطالب را از روابط عمومی مجلس استعلام کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید