دستور ویژه محسنی‌اژه‌ای در پی حادثه تروریستی در شاهچراغ

کدخبر: ۵۳۰۳۷۵
اقتصادنیوز: رئیس قوه قضاییه طی پیامی حادثه‌ تلخ و شهادت جمعی از زائران حرم شاهچراغ(ع) توسط تروریست‌های مزدور را تسلیت گفت و دستور اکید داد نسبت به شناسایی عاملان و آمران این حادثه در اسرع وقت پرونده قضایی تشکیل و خاطیان به اشد مجازات محکوم شوند.
دستور ویژه محسنی‌اژه‌ای در پی حادثه تروریستی در شاهچراغ

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، به محض اطلاع حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه از حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع) و شهادت و زخمی شدن تعدادی از زائران در تماس با رئیس کل دادگستری استان فارس، ضمن عرض تسلیت دستور اکید داد با بهره گیری از همه امکانات امنیتی انتظامی نسبت به شناسایی عاملان و آمران این حادثه تلخ و تاسف بار اقدام کرده و در اسرع وقت پرونده قضایی تشکیل و خاطیان به اشد مجازات محکوم شوند.

اسامی مجروحان حادثه تروریستی شیراز اعلام شد

واکنش توئیتری «کنعانی» به اقدام تروریستی در شاهچراغ / ایران به خون نشست
رئیس دستگاه قضا همچنین در پیام تسلیتی حادثه‌ تلخ و تأسف‌بار شهادت جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) شیراز به دست تروریست‌های مزدور را تسلیت گفت که در بخشی از این پیام آمده است: کینه و عداوت دشمنان خبیث ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی چنان است که در مسیر تحقق توطئه‌های خود برای مقابله با امنیت کشور، این‌بار زائران حرم احمد بن موسی (علیه‌السلام) را هدف تیرهای دشمنی خود قرار دادند.

در پیام تسلیت رییس قوه قضاییه تصریح شده است: دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی با سرعت و دقت، تمامی عاملان و مسبّبان این جنایت را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ قضایی کشور بسپارند.

محسنی اژه ای خاطر نشان کرده است: اینجانب ضمن آرزوی بهبودی و عافیت برای مجروحان این حادثه تروریستی، تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های شهدای عزیز عرض می‌کنم و صبر و سکینه‌ الهی را برای آنان و علوّ درجات را برای شهیدان مسألت دارم.

به گزارش ایرنا، بر اثر اقدام تروریستی عصر امروز(چهارشنبه) در حرم امام زاده شاه چراغ(ع) شیراز ۱۵ نفر از هموطنان کشته و شماری زخمی شدند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: بازارهای فلزات در این هفته با ردیابی سیگنال‌های فدرال رزرو مبنی بر اینکه نرخ‌های بهره را با سرعت کمتری در…

از دست ندهید
کارگزاری مفید