در پی حادثه تروریستی شاهچراغ؛

وزیر کشور یک پیام صادر کرد

کدخبر: ۵۳۰۶۶۴
اقتصادنیوز: احمد وحیدی، وزیر کشور در پیامی ضمن تسلیت به خانواده‌های شهدای حمله تروریستی به شاهچراغ (ع)، بر شناسایی دست‌های پنهان این جنایت انسانی تاکید کرد.
وزیر کشور یک پیام صادر کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، احمد وحیدی طی پیامی به خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) تسلیت گفت و بر شناسایی دست‌های پنهان این جنایت انسانی تاکید کرد.

لحظه ورود و دستگیری تروریست حرم شاهچراغ+ فیلم

در متن این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) پرده جدیدی از عمق خصومت و کینه توزی بدخواهان و معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران را که مدعی حمایت از حقوق بشر و انسان دوستانه بودند، برملا ساخت.

جریان نفاق با همدستی تکفیری‌های مورد حمایت استکبار جهانی، نمازگزاران و عاشقان اهل بیت علیهم السلام را هدف گرفت تا به زعم خود دسیسه دیرینه خود را در برهم زدن آرامش و امنیت عمومی محقق سازند.

مدعیان حمایت از آزادی، با قساوت تمام بر خلاف تمام قواعد و قوانین انسانی و بین المللی، به مکانی مقدس و دینی حمله بردند تا نشان دهند که برای مقابله با قداست‌ها و هر آنچه که مظهر اسماً الهی باشد، از هیچ اقدامی دریغ نخواهند کرد.

جنایت تروریستی شامگاه چهارشنبه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) تایید کرد دشمنان این مرز و بوم و این نظام اسلامی، جنگ ترکیبی پیچیده‌ای را طراحی کرده اند که در آن ریخته شدن خون بی گناهان و مظلومانی که دل در گرو عبودیت و توسل به ذات احدیت داشته‌اند، مجاز شمرده می‌شود.

از این رو، آگاهی بیشتر ملت همیشه بیدار ایران اسلامی نسبت به دسیسه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان از رهگذر اغتشاشات و ناامن سازی کشور، ضرورتی جدی است؛ هرچند عزیزان فراجا و دستگاه‌های امنیتی که در آشوب‌های اخیر، مجاهدانه برای امنیت مردم ایستادگی کردند، همچنان خواهند ایستاد و با پاسداری از منافع ملی، آسایش و آرامش ملت را همچون همیشه تأمین و با خصم دون به مقابله خواهند پرداخت.

3 نکته تأمل برانگیز درباره حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز

بی تردید، این قبیل جنایات، خللی در عزم و اراده ملت ایران در پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی ایجاد نخواهد کرد و وحدت آحاد جامعه از هر قوم و مذهبی و همدلی مردم و مسئولان را بیش از پیش تقویت خواهد کرد.

اینجانب با عرض تسلیت به پیشگاه بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرزوی صبر جمیل برای خانواده‌های شهدای مظلوم این جنایت تروریستی و دعا برای شفای عاجل مجروحان، اطمینان خواهم داد با شناسایی و معرفی دست‌های پشت پرده این جنایات، درس عبرت محکمی به برهم زنندگان نظم و امنیت مردم و اربابان آنها خواهیم داد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید