رسانه‌های رژیم صهیونیستی: اسرائیل ۲۵ سال دیگر وجود ندارد

کدخبر: ۵۳۲۵۴۴
نتایج یک نظرسنجی اسرائیلی نشان می‌دهد که یک سوم شهرک‌نشین‌ها نمی‌خواهند در ارتش استخدام شوند و بر این باور هستند که اسرائیل ۲۵ سال دیگر وجود نخواهد داشت.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی: اسرائیل ۲۵ سال دیگر وجود ندارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، برخی رسانه‌های اسرائیلی فاش کردند، یک سوم جوانان اسرائیلی باور ندارند که اسرائیل ۲۵ سال دیگر وجود خواهد داشت.

طبق نتایج نظرسنجی که ائتلاف جنبش‌های جوانان رژیم صهیونیستی انجام داد و شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز آن را منتشر کرد، یک سوم جوانان اسرائیلی نمی‌خواهند در ارتش استخدام شوند.

این شبکه تلویزیون اسرائیل در ادامه تاکید کرد که این داده‌ها "خطرناک و دلخراش" هستند.

أمنون أبروموفیت، تحلیلگر مسایل سیاسی شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در این رابطه اظهار کرد: صحبت درباره کسی که هویت اصلی خود را متشکل از هویت اسرائیلی و زبان عبری می‌داند، می‌تواند دلخراش باشد، تمامی بحث‌های سیاسی در اسرائیل یک الگوی اجرایی گمراه‌کننده است.

این تحلیلگر اسرائیلی در ادامه گفت: یک سوم جوانان اسرائیلی نمی‌دانند چه کسی اسحاق رابین (نخست وزیر پیشین اسرائیل که چهارم نوامبر ۱۹۹۵ به دنبال مذاکرات صلح با فلسطینی‌ها به دست فردی به نام "ایگال عمیر" که یک اسرائیلی رادیکال جناح راستی بود، کشته شد) را به قتل رساند، بدتر آنکه یک سوم جوانان اسرائیلی نمی‌خواهند در ارتش استخدام شوند و بدتر از همه اینها اینکه یک سوم شهرک‌نشین‌ها باور ندارند که اسرائیل ۲۵ سال دیگر وجود خواهد داشت.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت

    اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۳ هزار و ۲۸۷ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۳ هزار و ۴۳۶…

از دست ندهید
کارگزاری مفید