صدور حکم اعدام نوجوان ۱۳ ساله در عربستان!+عکس

کدخبر: ۵۳۲۶۳۷
اقتصادنیوز: ​صدور حکم اعدام یک نوجوان 13 ساله، واکنش فعالان و مخالفان آل سعود را به دنبال داشته و یکی از کاریکاتوریست‌های عرب، کاریکاتوری را به تصویر کشیده که قابل توجه است.
صدور حکم اعدام نوجوان ۱۳ ساله در عربستان!+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، این حکم صادره از سوی دادگاه حکومت سعودی در شهر طایف، انتقاد شدید فعالان و مخالفان آل سعود را به دنبال داشته و یکی از فعالان تاکید کرده است زوال و نابودی رژیم سعودی با این  اقدامات سرکوبگرانه نزدیک است.با وجود درخواست مستمر نهادها و موسسات حقوق بشری برای فشار بر آل سعود و وادار کردن این رژیم به توقف اقدامات سرکوبگرانه، حمایت‌های نامحدود آمریکا و اروپا به عنوان مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر سبب تشدید موج سرکوب مردم عربستان شده است.

افشاگری جدید علیه ولیعهد سعودی ها/ بن سلمان حکم حبس پسرعمویش را صادر کرد!

کاریکاتور جدید از «ابومنشار» در پی صدور حکم اعدام نوجوان 13 ساله در عربستان

صدور حکم اعدام یک نوجوان 13 ساله از سوی حکومت سعودی واکنش فعالان و مخالفان آل سعود را به دنبال داشته و یکی از کاریکاتوریست‌های عرب، کاریکاتوری را به تصویر کشیده که قابل توجه است، در این کاریکاتور، بن سلمان در حال بریدن سر این نوجوان با اره است. «ابومنشار» لقبی است که مخالفان آل سعود در پی قتل فجیع جمال خاشقجی خبرنگار سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول به بن سلمان ولیعهد سعودی داده‌اند.

عربستان سعودی ,

 

تیتر یک
  • گزارش حسابرسی شهرداری منطقه ۲ روی میز شورای شهر

    اقتصادنیوز: گزارش حسابرسی از منطقه ۲ شهرداری تهران نشان می دهد که ملک متعلق به شرکت بابک زنجانی طی سال‌های ۹۰ و ۹۱…

کارگزاری مفید