توصیه مهم فرمانده نیروی زمینی سپاه به ریش سفیدان

کدخبر: ۵۳۳۸۰۴
اقتصادنیوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: بزرگان و ریش سفیدان باید مراقبت کنند که جوانان و نوجوانان در دام فضای مجازی و فریبکاری‌های آنان قرار نگیرند.
توصیه مهم فرمانده نیروی زمینی سپاه به ریش سفیدان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار محمد پاکپور در جمع علما و ریش سفیدان شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان افزود: تجزیه طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیت ندارد؛ بلوچ خاک را مادر خود می‌داند.

وی اظهار کرد: بعضی‌ها در فضای مجازی اینگونه القا می‌کنند که کار جمهوری اسلامی تمام است، جمهوری اسلامی همان نظامی است که همه دنیا اراده کردند که دولت سوریه و عراق سقوط کند اما با اراده سپاه این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: مخاطب ما برای تامین امنیت منطقه بسیجیان بومی و سران طوایف هستند، سران طوایف می توانند عامل وحدت در سیستان و بلوچستان باشند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: راه ایجاد آرامش در استان حضور مسولانه و وحدت بخش علما و روحانیون شیعه و سنی در منطقه است، توسعه بر پایه امنیت ایجاد می‌شود، دشمنان می‌خواهند با ایجاد نا امنی در استان مانع پیشرفت و توسعه شوند.

وی بیان کرد: ما دوست نداریم خون از دماغ یک بیگناه بریزد چون همه مردم عائله جمهوری اسلامی ایران هستند، اما به شدت با برهم زنندگان امنیت مردم برخورد خواهیم کرد.

خط و نشان سرلشکر صفوی برای کشورهای عربی حاشیه خلیج‌فارس

وی افزود: فضای مجازی بیانگر واقعیت سیستان و بلوچستان نیست، واقعیت استان بسیار متفاوت است از آنچه که فضای مجازی برای جوانان و نوجوانان تصویر سازی می‌کنند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: بزرگان و ریش سفیدان باید مراقبت کنند که جوانان و نوجوانان در دام فضای مجازی و فریبکاری‌های آنان قرار نگیرند.

وی گفت: دشمن هر اقدامی را که بتواند برای ایجاد هرج و مرج در سیستان و بلوچستان انجام می‌دهد لذا هوشیاری بیش از پیش همه علما و بزرگان و مردم ضروری است.

تیتر یک
  • تحلیلگران کیتکو پیش‌بینی کردند؛

    اقتصادنیوز: آخرین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو نیوز نشان می دهد که تحلیلگران وال استریت و سرمایه گذاران خرده فروشی مین…

کارگزاری مفید