سپاه یک اطلاعیه صادر کرد

کدخبر: ۵۳۴۲۴۶
اقتصادنیوز: معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا در پی شهادت پاسدار مدافع امنیت وجیه الله آذرنگ در منطقه شمال غرب کشور اطلاعیه ای صادر کرد.
سپاه یک اطلاعیه صادر کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا در پی شهادت پاسدار مدافع امنیت وجیه الله آذرنگ در منطقه شمال غرب کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

واکنش عضو فراکسیون روحانیت به عمامه پرانی/ روحانیت قدمی برای خیانت به مردم برنداشته است

در این اطلاعیه آمده است: پاسدار مدافع حریم ولایت وجیه الله آذرنگ از رزمندگان لشگر ویژه عملیاتی ۲۵ کربلا بعداز ظهر شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ در حین پاسداری از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و نیز در راه دفاع از آسایش و امنیت مردم، در منطقه شمال غرب کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

در ادامه تصریح شده است: سپاه کربلا استان مازندران ضمن تسلیت و تبریک شهادت این مدافع وطن و امنیت به خانواده معزز ایشان، همرزمان و مردم علوی و شهیدپرور استان مازندران، به اطلاع می‌رساند، مراسم شب وداع با پیکر پاک و مطهر شهید وجیه الله آذرنگ، یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر برگزار خواهد شد و جزئیات مراسم تشییع و تدفین نیز متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است لشگر همیشه پیروز و سرافراز ۲۵ کربلا از خردادماه امسال مأموریت حفظ و تأمین امنیت مرزهای شمال غرب کشور را بر عهده گرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید